Fly4free.pl

Wypoczynek w Czarnogórze za 481 PLN: loty z Krakowa + 4* hotel z widokiem na morze

481 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czarnogóra to wspaniałe krajobrazy, świetne warunki do aktywnego wypoczynku oraz oczywiście wyśmienita, lokalna kuchnia. Wybierzcie się tam na krótką wycieczkę, by na własne oczy zobaczyć perłę Bałkanów.

Do Podgoricy udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair z krakowskiego lotniska w Balicach, w terminie 9 – 13 marca. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Na miejscu zatrzymajcie się w przepięknej Budvie, a konkretniej w świetnym 4* hotelu Meridian. To doskonała baza wypadowa na zwiedzanie wybrzeża Morza Adriatyckiego oraz prawdziwa gratka dla fanów ładnych widoków. W najprostszy sposób do hotelu dostaniecie się wypożyczonym autem, za które zapłacicie tylko 104 PLN za cały pobyt!

Termin podróży: 9 – 13 marca
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie na 4 noce zapłacicie tylko 481 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 125 PLN/2 osoby

Kraków – Podgorica – Kraków >>

Hotel 836 PLN/2 osoby/pobyt

W Czarnogórze polecam wam zatrzymać się w malowniczej Budvie. W tym celu wybrałem dla was 4* hotel Meridian, który może pochwalić się przepięknym położeniem, bowiem oferuje on komfortowe pokoje z widokiem na Adriatyk.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 104 PLN/pobyt

Zwiedzanie Czarnogóry ułatwi wam wypożyczony samochód. Jest to najwygodniejszy sposób, aby zobaczyć ten piękny kraj. Wybrałem dla was auto marki Dacia (model Sandero lub zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Po wylądowaniu przespacerujcie się po zabytkowym centrum stolicy kraju – Podgoricy. Podczas wycieczki szczególną uwagę zwróćcie na Wieżę Zegarową oraz Stary Most nad Rybnicą.

Czarnogóra znana jest przede wszystkim z przepięknych, nadmorskich widoków, dlatego warto jako swoją bazę wypadową wybrać jedną z uroczych miejscowości, blisko Adriatyku, np. Budvę. Co zobaczyć w samym mieście? Przede wszystkim spodziewajcie się długich spacerów wzdłuż nadmorskiego bulwaru. Lubicie smacznie zjeść? Odwiedźcie restaurację Pescaria Dekaderon.

Foto: Tjasa Razinger / Shutterstock
Foto: Zysko Sergii / Shutterstock
Foto: S-F / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 19.01.br. dla osób zaszczepionych nie jest wymagane dodatkowe posiadanie przy wjeździe do Czarnogóry ujemnego wyniku testu na Covid.
  • Niezaszczepieni mogą wjechać za okazaniem wyniku testu PCR lub antygenowego lub mając status ozdrowieńca.
  • Więcej na temat nowych zasad powrotu do kraju spoza krajów strefy Schengen przeczytacie tutaj.
  • Na naszym forum znajdziecie dużo praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Czarnogóry.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »