Fly4free.pl

Mikołajkowa wycieczka do Czarnogóry w supercenie. Loty z Krakowa + tygodniowe zakwaterowanie nad Adriatykiem za 199 PLN!

199 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Mikkey / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Kto powiedział, że podróżowanie musi być drogie? Wybierzcie się poza głównym, turystycznym sezonem do Czarnogóry, a miejscowe atrakcje będziecie mieli niemal na wyłączność – a to wszystko w wybornej wręcz cenie kolacji w mieście!

Na wycieczkę do Czarnogóry wybierzecie się w terminie obejmującym tegoroczne mikołajki, 1 – 8 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair

Wybrałem dla was noclegi w bardzo dobrze ocenianym rodzinnym pensjonacie Guest House Dragomir. Znajduje się on niedaleko plaży w miejscowości Sutomore. Z lotniska w Podgoricy do Sutomore bez problemu dostaniecie się pociągiem.

Termin podróży: 1 – 8 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie tylko 199 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 76 PLN/2 osoby

Kraków – Podgorica – Kraków >>

Hotel 323 PLN/2 osoby/pobyt

W Guest House Dragomir czekają na was komfortowo urządzone pokoje z prywatną łazienką oraz balkonem z widokiem na Adriatyk.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 28 PLN/doba

Chcecie zwiedzać niezależnie, bez oglądania się na transport publiczny? Wypożyczcie samochód po wylądowaniu w Podgoricy.

Co warto zobaczyć w trakcie wycieczki?

Miasto Sutomore, gdzie znajduje się wybrane przeze mnie miejsce zakwaterowania, to nowoczesna turystyczna miejscowość położona nad Zatoką Sutomorską, nieopodal Baru (7 km). Największym atutem miasta jest plaża, która ma prawie 1300 metrów. W okolicy warto obejrzeć kilka zabytków z pięknie położonymi ruinami weneckiej twierdzy Haj-Nehaj i kościołem św. Tekli na czele.

Ze względu na swoją niewielką powierzchnię, Czarnogóra to kraj, który będziecie mogli „liznąć” niemal w całości za jednym razem – zwłaszcza, jeżeli zdecydujecie się również na wypożyczenie samochodu. Wybierzcie się do Kotoru, aby zobaczyć tamtejszą słynną zatokę oraz odwiedźcie Budvę – znany kurort oraz najstarsze miasto kraju. Gorąco rekomenduję wam również małą wycieczkę w okolice urokliwego Sveti Stefan – maleńkiego miasteczka, które ze stałym lądem połączone jest tylko niewielką groblą, regularnie znikającą pod wodą w czasie przypływów.

Foto: Tjasa Razinger / Shutterstock
Foto: Kiev.Victor / Shutterstock
Foto: givaga / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Każda osoba wybierająca się do Czarnogóry musi przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa (może być antygenowy), zaświadczenie o przyjęciu szczepionki przeciw COVID-19 lub zaświadczenie, że jest się tzw. ozdrowieńcem (maksymalnie 180 dni od pozytywnego testu).
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Na naszym forum znajdziecie dużo praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Czarnogóry.
  • Przeczytajcie relację z podróży do Czarnogóry, napisaną przez naszą czytelniczkę.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »