Fly4free.pl

Cypr z weekendem za 476 PLN. Loty (bez WDC) do Larnaki z Gdańska i 3 noce w hotelu

476 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hert Niks / unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z naprawdę atrakcyjnej oferty i zarezerwujcie wyjazd na słoneczną Wyspę Afrodyty. Na Cypr udacie się w terminie obejmującym dni wolne od pracy, a za pakiet lotów i noclegów zapłacicie tylko 476 PLN.

Do Larnaki wylecicie w piątek (9 grudnia) z portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Do Trójmiasta wrócicie w poniedziałek (12 grudnia). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla wszystkich, do ich zakupu nie są potrzebne żadne kluby zniżkowe.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Apollo Rooms, który znajduje się nieopodal plaży Finikoudes. Z lotniska do centrum miasta dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 9 – 12 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie tylko 476 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Podróż 452 PLN/2 osoby

Gdańsk – Larnaka – Gdańsk »

Hotel 500 PLN/2 osoby/3 noce

W Larnace rekomenduję wam noclegi w hotelu apartamentowym Apollo Rooms. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania oraz łazienki z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 303 PLN/3 dni

Chcielibyście się wybrać do Nikozji lub na przylądek Ajia Napa? W takim razie zastanówcie się nad wypożyczeniem samochodu po przylocie na wyspę. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziecie do ww. miejsc.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »