Fly4free.pl

Cypr i Liban w jednej podróży z Katowic za 164 PLN

164 PLN
Oferta wyprzedana
Liban Harissa Church
Foto: Gregory Zamell / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Odwiedźcie dwa kraje położone nad Morzem Śródziemnym. Jeden z nich to powszechnie znany Cypr, a drugi to wciąż nieodkryty przez masową turystykę Liban.

Cała wycieczka jest zaplanowana na tydzień, więcej czasu spędzicie w Libanie niż na Cyprze. Bazą do złożenia podróży są loty z Katowic do Pafos w terminie 7-14 grudnia. Następnie polecicie do Libanu (9-13 grudnia). Pamiętajcie, że bez dodatkowych kosztów w podróż wybierzecie się tylko z małym bagażem podręcznym.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W Bejrucie proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Bella Riva, który leży 200 metrów od Morza Śródziemnego i nadmorskiej promenady. Czekają tam na was przestronne pokoje z balkonem oraz bezpłatnym dostępem do internetu. W każdym z nich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar, sejf i prywatna łazienka.

Noclegi na Cyprze możecie zarezerwować już od 90 PLN/pokój. Sprawdźcie wszystkie tutaj.

Przydatne informacje
  • Bezpłatnie przysługuje wam jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Jeżeli będziecie chcieli zabrać na pokład większy bagaż możecie wykupić usługę Priority, która pozwala wziąć dwa bagaże podręczne do 10 kg. Jej koszt zaczyna się od 6 EUR.

  • W grudniu możecie spodziewać się temperatur oscylujących w granicach 16 – 20 stopni Celsjusza.

  • Przed wyjazdem zadbajcie o to, by nie tracić na przewalutowaniach. W trakcie pobytu za granicą warto płacić wielowalutową kartą Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Twój lot był opóźniony lub odwołany, ubiegaj się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Super. Nawet nie rozważałem tego kierunku.
marmur, 21 września 2019, 22:51 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nie wiedziałem, że wczoraj było trzęsienie ziemi w Libanie, więc połasiłem się na tą podróż (jeszcze nigdy nie wyjeżdżałem poza granice naszego kontynentu) i teraz już nie ma odwrotu ;) Gdyby ktoś z Polaków był w Beirucie 05.12 i 06.12 i nie miałby nic przeciwko, żeby razem pochodzić po najważniejszych ulicach, aby zobaczyć najciekawsze architektonicznie budowle i znane dzielnice (bez wchodzenia do muzeów), to myślę, że fajniej byłoby pozwiedzać Beirut w grupie, więc chętnie bym się przyłączył w któryś z tych dwóch dni , pozdrawiam :)
Maciek7777, 22 września 2019, 9:20 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Sorki za pomyłkę - oczywiście to wczorajsze trzęsienie ziemi miało miejsce w Albanii, nie w Libanie
Maciek7777, 22 września 2019, 10:06 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Plus wiza do Libanu...
wxy, 5 października 2019, 11:40 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Proszę o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na www.gov.pl - wiza do Libanu jest darmowa
wxy Plus wiza do Libanu...
Maciek7777, 5 października 2019, 13:02 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Wiza do Libanu , otrzymywana na lotnisku,  dla Polaków jest bezpłatna. W przypadku przejść lądowych i morskich- 20$. 
wxy Plus wiza do Libanu...
TomekN., 5 października 2019, 13:07 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Hej - I will be in Beirut on these dates - don't mind a company. 
Maciek7777 Nie wiedziałem, że wczoraj było trzęsienie ziemi w Libanie, więc połasiłem się na tą podróż (jeszcze nigdy nie wyjeżdżałem poza granice naszego kontynentu) i teraz już nie ma odwrotu ;) Gdyby ktoś z Polaków był w Beirucie 05.12 i 06.12 i nie miałby nic przeciwko, żeby razem pochodzić po najważniejszych ulicach, aby zobaczyć najciekawsze architektonicznie budowle i znane dzielnice (bez wchodzenia do muzeów), to myślę, że fajniej byłoby pozwiedzać Beirut w grupie, więc chętnie bym się przyłączył w któryś z tych dwóch dni , pozdrawiam :)
ssx, 14 października 2019, 13:30 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Nice to hear it :)
ssx Hej - I will be in Beirut on these dates - don't mind a company. 
Maciek7777, 18 października 2019, 22:08 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »