Fly4free.pl

Karaiby: Curacao na 10 dni za 2646 PLN. Loty z Berlina + noclegi

2646 PLN
Curacao żółw w morzu
Foto: Gail Johnson / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla Was propozycję ponad tygodniowego wypoczynku na wyspie leżącej u wybrzeży Wenezueli, należącej do Antyli Holenderskich.

Na Karaiby polecicie liniami KLM, z krótkimi przesiadkami w Amsterdamie, dzięki czemu podróż przebiegnie wygodnie. W maju pogoda na Curacao powinna sprzyjać plażowaniu i zwiedzaniu. Temperatura morza jest odpowiednia na pływanie przez cały rok. Z portu lotniczego do miejsca zakwaterowania łatwo dojedziecie autobusem już od 4 PLN w jedyne 15 minut. Do Berlina dostaniecie się tanio dzięki naszym poradom. Sprawdźcie także inne terminy w kalendarzu.

Podsumowanie oferty

2646 PLN / osoba (5291 PLN / 2 osoby)
Loty z Berlina na Curacao (20-30 maja) za 3900 PLN / 2 osoby (1950 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w hotelu Lilis Lodge za 1391 PLN / 2 osoby / 10 nocy (696 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej KLM.

Hotel Lilis Lodge znajduje się w mieście Willemstad, 3,3 km od oceanarium Curacao Sea Aquarium, 4,1 km od mostu królowej Emmy i 7 km od plaży Jan Thiel. Do Waszej dyspozycji jest bezpłatne WiFi i wspólna kuchnia. Wszystkie pokoje są wyposażone w szafę i dysponują widokiem na ogród. Każdy zapewnia też czajnik oraz część wypoczynkową. Za 10 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 1391 PLN.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »