Fly4free.pl

City break w Wenecji za 554 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Gdańska i noclegi w hotelu

554 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pani Garmyder / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się z krótką wizytą do jednego z najpiękniejszych, a zarazem najpopularniejszych włoskich miast. Wenecję co roku odwiedzają miliony turystów, ale poza sezonem nie ma ich tam zbyt wielu. Dzięki temu zwiedzanie odbywa się w przyjemnej i spokojnej atmosferze.

Do Włoch udacie się w terminie obejmującym ostatni weekend listopada: 25-28.11 (piątek-poniedziałek). Podróż rozpoczniecie i zakończycie w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Wenecji zakwaterowani będziecie w hotelu Cristallo, który znajduje się na wyspie Lido. Z lotniska Marco Polo w okolice miejsca noclegowego (przytań Lido) dostaniecie się promem linii B.

Termin podróży: 25 – 28 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 554 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 471 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wenecja – Gdańsk »

Hotel 562 PLN/2 osoby/3 noce

Na weneckiej wyspie Lido zakwaterowani będziecie w hotelu Cristallo, który położony jest pomiędzy plażą miejską a przystanią promową. Każdy pokój wyposażony został w wentylator, ogrzewanie oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 135 PLN/osoba

Będąc w Wenecji i nie przepłynąć się gondolą, toż to grzech. Skorzystajcie z atrakcyjnej ceny i cieszcie się z rejsu wzdłuż Canal Grande.

Zarezerwujcie atrakcje

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »