Fly4free.pl

City break w Sofii za 598 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel ze śniadaniami

598 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: RossHelen / Shutterstock
Bułgaria stała się jednym z najchętniej odwiedzanych przez Polaków krajem. Przekonaj się na własne oczy, co do zaoferowania ma tamtejsza stolica i wybierz się w krótką podróż na przedłużony weekend!

Do Sofii polecisz w dogodnym okołoweekendowym terminie 31 marca – 3 kwietnia (piątek – poniedziałek). Czeka cię bezpośredni lot z Wrocławia, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Bez dodatkowych opłat podróżować będziesz z samym bagażem podręcznym.

Wybrałam zakwaterowanie w bardzo dobrym 4* hotelu Geneva. Dla gości przygotowano komfortowe, elegancko urządzone pokoje, a w cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Termin podróży: marzec-kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za pakiet lotów oraz noclegów w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacisz 598 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 476 PLN/2 osoby

Wrocław – Sofia – Wrocław »

Hotel 719 PLN/2 osoby/3 noce

Pokoje w 4* hotelu Geneva wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do WiFi. W cenę noclegów wliczono codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 199 PLN/osoba

Chcesz zwiedzić więcej? W takim razie zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem po katakumbach w Sofii.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »