Fly4free.pl

Kosowo: okołoweekendowy city break w Prisztinie za 631 PLN. PLL LOT z Warszawy + apartament

631 PLN
Foto: milosk50 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nietypowa wycieczka w Europę? Prawdziwa gratka dla fanów Bałkanów! Skorzystajcie z aktualnie trwającej promocji PLL LOT i zaplanujcie swój przedłużony weekend w stolicy częściowo uznawanego na arenie międzynarodowej Kosowa.

Do Kosowa udacie się w terminie: 9 – 13 czerwca (czwartek – poniedziałek). Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Prisztiny, realizowany na pokładzie samolotu PLL LOT. Bilety w okazyjnej cenie kupicie dzięki promocji Szalona Środa, a więcej ciekawych kierunków znajdziecie tutaj.

Wybrałam dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym apartamencie Boulevard Exclusive, który znajduje się w Prisztinie, w samym sercu miasta. Obiekt oferuje komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Termin podróży: 9 – 13 czerwca
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty oraz noclegi zapłacicie 631 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 559 PLN/2 osoby/4 noce

Boulevard Exclusive to obiekt cieszący się bardzo dobrymi opiniami wśród dotychczasowych gości. Oferuje on komfortowe warunki zakwaterowania w świetnej lokalizacji – w centrum Prisztiny.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Obcokrajowcy wjeżdżający do Kosowa są zobowiązani do przedstawienia potwierdzenia otrzymania trzech dawek szczepionki przeciw COVID-19 lub dowodu przyjęcia dwóch dawek szczepionki wraz z negatywnym wynikiem testu PCR, wykonanego maksymalnie 48 godzin przed wjazdem.
  • Więcej na temat obostrzeń w Kosowie przeczytacie tutaj.
  • Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
  • Co zobaczyć w Kosowie? Zajrzyjcie na nasze forum!
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Obcokrajowcy wjeżdżający do Kosowa są zobowiązani do przedstawienia potwierdzenia otrzymania trzech dawek szczepionki przeciw COVID-19 lub dowodu przyjęcia dwóch dawek szczepionki wraz z negatywnym wynikiem testu PCR, wykonanego maksymalnie 48 godzin przed wjazdem.A ci co nie mają dwóch dawek to co? Z jedną tylko w kasku i podwójnej maseczce? Porąbani muzułmanie bez mózgów,podobnie jak ich bracia z Maroka. Już żydki sa bardziej liberalni.
andrzejdz, 13 kwietnia 2022, 16:50 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »