City break w Odessie za 393 PLN. Loty z Poznania i 5* hotel
Położona na samym wybrzeżu Odessa to prawdziwa perła Morza Czarnego. Wybierzcie się tam jesienią i odkryjcie jej piękno.
Na Ukrainę udacie się na liniami Ryanair. Za bilety w dwie strony w dniach 30 października – 2 listopada zapłacicie 139 PLN za osobę. Lecicie tylko z bagażem podręcznym. Koniecznie sprawdźcie nasze porady jak się spakować. Noclegi w 5* hotelu będą was kosztowały 508 PLN (254 PLN za osobę). Proponowany przeze mnie obiekt posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości. W listopadzie pogoda będzie sprzyjała bardziej zwiedzaniu niż przebywaniu na plaży.

W Odessie proponuję wam zatrzymać się w 5* hotelu Otrada, który leży 10 minut spacerem od wybrzeża Morza Czarnego. Stylowe, klasycznie urządzone pokoje i apartamenty wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, minibar oraz wysokiej jakości meble. Wszystkie obejmują łazienkę ze szlafrokiem i kapciami. Wybierając pośrednika Trip.com za 3 noclegi zapłacicie 508 PLN / 2 osoby.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?