Fly4free.pl

City break w Neapolu za 471 PLN (loty z Wrocławia + 4* hotel ze śniadaniami)

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Josef Skacel, Shutterstock
Wybierzcie się w krótką podróż do malowniczej Kampanii. Przygotowałem dla Was ofertę zawierającą bezpośrednie loty oraz noclegi w bardzo dobrze ocenianym hotelu.

Będąc w Neapolu koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę na Wezuwiusza oraz zwiedzić okoliczne Pompeje. W samym sercu miasta znajdziecie wiele budowli w postaci zamków jak Castel Nuovo, Castel dell’Ovo czy Castel Sant’Elmo z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Neapol to dobra baza wypadowa na jedną z okolicznych wysp jak Ischia, Procida czy Capri. Nie zapomnijcie, że włochy to doskonała kuchnia. W Neapolu koniecznie spróbujcie pizzy neapolitańskiej, a jeśli jesteście łasuchami to polecam spróbować lokalnego ciastka Sfogiatelle.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 942 PLN/2 osoby (471 PLN/osoba)

LOTY

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróże z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Na miejscu proponuję Wam zatrzymać się w obiekcie z bardzo dobrymi opiniami. Za pobyt dwóch osób w terminie 19 – 22 stycznia w Hotel Nuvo zapłacicie 571 PLN. Cena zawiera śniadania.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »