Fly4free.pl

City break w Neapolu za 307 PLN (loty z Krakowa + hotel)

Oferta wyprzedana
Panorama Neapolu
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canadastock, Shutterstock
Jeśli szukacie pomysłu na krótką jesienną wycieczkę na południe Europy to skorzystajcie z tej atrackyjnej oferty i wybierzcie się na kilka dni do stolicy Kampanii - Neapolu.

Będąc w Neapolu koniecznie musicie wybrać się na wycieczkę na Wezuwiusza oraz zwiedzić okoliczne Pompeje. W samym sercu miasta znajdziecie wiele budowli w postaci zamków jak Castel Nuovo, Castel dell’Ovo czy Castel Sant’Elmo z którego rozpościera się przepiękna panorama miasta. Neapol to dobra baza wypadowa na jedną z okolicznych wysp jak Ischia, Procida czy Capri. Nie zapomnijcie, że włoska kuchnia należy do najlepszych na świecie. W Neapolu koniecznie spróbujcie pizzy neapolitańskiej, a jeśli jesteście łasuchami to polecam spróbować lokalnego ciastka Sfogiatelle.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 613 PLN/2 osoby (306,5 PLN/osoba)

LOTY

Przeloty dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Do Neapolu podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Wybrałem dla Was zakwaterowanie w Europeo & Flowers z dobrymi opiniami. Za pobyt dwóch osób w terminie 18 – 21 listopada zapłacicie 457 PLN.


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »