Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Marsylii za 648 PLN. Loty z Krakowa + noclegi w centrum

648 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tatyana Vyc / Shutterstock
Ciesz się słoneczną pogodą w stolicy Prowansji. Wybierz się do Marsylii i naładuj swoje akumulatory na południu Francji. To idealny sposób na okołoweekendowy city break.

Do Francji udasz się w terminie 4-7 lutego (sobota – wtorek) z lotniska w podkrakowskich Balicach. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

W Marsylii zatrzymaj się w centrum w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Joli, który znajduje się tuż obok starego portu i będzie doskonałą bazą wypadową w czasie wycieczki.

Termin podróży luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w Marsylii zapłacisz 648 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 455 PLN/2 osoby

Kraków – Marsylia – Kraków »

Hotel 840 PLN/2 osoby/pobyt

W Marsylii zatrzymaj się w apartamencie Joli, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. W obiekcie znajdziesz prywatną łazienkę i kuchnię oraz darmowe WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 294 PLN/osoba

Czas na gwóźdź programu, czyli „śródziemnomorskie fiordy”. Zarezerwuj prywatną jednodniową lub półdniową wycieczkę z Marsylii do Cassis.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »