Fly4free.pl

City break w Lizbonie za 450 PLN. Loty z Wrocławia i 3 noce w 4* hotelu

450 PLN
Foto: RossHelen / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zapewne wiele razy słyszeliście, jaka to stolica Portugalii jest wspaniała. Jeżeli skorzystacie z przygotowanej przeze mnie oferty, to przekonacie się o tym na własnej skórze. Na miejscu oddajcie się spokojnym spacerom wzdłuż rzeki Tag oraz miejskiej ekploracji – no i nie zapomnijcie o przejażdżce słynnym żółtym tramwajem.

Do Portugalii udacie się z wrocławskiego lotniska, skąd 16 stycznia polecicie do Lizbony. Na Dolny Śląsk wrócicie po 3-dniowym pobycie na miejscu (19.1). W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Portugalii zatrzymacie się w 4* hotelu 3K Madrid, który znajduje się w odległości 1 km od reprezentacyjnego miejskiego parku Edwarda VII. Z lotniska w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie metrem za 1,5 EUR (ok. 7 PLN).

Termin podróży: 16 – 19 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz 3 noclegi w hotelu zapłacicie 450 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 373 PLN/2 osoby

Wrocław – lizbona – Wrocław »

Hotel 527 PLN/2 osoby/3 noce

W Lizbonie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu 3K Madrid, który znajduje się w sąsiedztwie takich miejsc, jak: placu Marquês de Pombal, alei Avenida da Liberdade oraz parku Edwarda VI. Wszystkie hotelowe pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD, minibar oraz czajnik elektryczny, a w każdej łazience jest wanna z prysznicem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wycieczka od Lizbony

Aby zaoszczędzić pieniądze na przejazdach – jednorazowy bilet to koszt 1,5 EUR – rekomenuję wam zakup przepustki upoważniającej do nielimitowanych przejazdów wszystkimi środkami transportu w mieście – jej koszt to 10,60 EUR/dzień (ok. 49 PLN).

Natomiast zwiedzanie stolicy Portugalii rozpocznijcie od jej centralnej dzielnicy — Bairro Alto, która jest jednym z najpopularniejszych miejsc wśród mieszkańców. Znajdziecie tutaj wiele klubów, restauracji, butiki młodych projektantów i pracownie obiecujących artystów. Następnie udajcie się spacer wzdłuż rzeki Tag, gdzie natraficie na większość z głównych atrakcji miasta: Pomnik Odkrywców, plac Praça do Comércio, wieżę Belém czy wspominany na wstępie most 25 Kwietnia, który swym wyglądem przypomina ten znajdujący się w San Francisco – Golden Gate.

lizbona tramwaj
Foto: Martin Lehmann / Shutterstock
Foto: Tsuguliev / Shutterstock
Foto: Eduardo Barroso / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aby wjechać do Lizbony, potrzebujecie testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem. Aktualne przepisy obowiązują do 9 stycznia. Natomiast obecne restrykcje związane z podróżowaniem do Portugalii znajdziecie tutaj.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum — to prawdziwa skarbnica wiedzy o Portugalii.
  • Sprawdźcie, co należy zwiedzić i zobaczyć w stolicy Portugalii.
  • Zobaczcie, jak tanio i łatwo dojechać z lotniska do miasta.
  • Lizbona, gdzie zjeść, aby nie zbankrutować.
  • Macie problem z pakowaniem? Z tym poradnikiem nauczycie się, jak efektywnie spakować się w bagaż podręczny.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »