Fly4free.pl

Wakacje: city break w Bukareszcie za 394 PLN. Loty z Warszawy i 4* hotel w centrum

394 PLN
bukareszt parlament
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Loan Panaite / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Pamiątkowe zdjęcie spod Łuku Triumfalnego oraz Pałacu Parlamentu; wizyta w niezwykle malowniczej księgarni Cărturești Carusel oraz w parku Herăstrău, gdzie znajduje się Muzeum Wsi, a na deser relaks w Therme Bucharest – zapowiada się aktywny wakacyjny wyjazd.

Do stolicy Rumunii podróżować będziecie z warszawskiego lotniska Chopina w lipcu, w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-poniedziałek). Bilety w atrakcyjnej cenie (120 PLN/osoba) kupicie, korzystając z aktualnej obniżki cen w linii Wizz Air. Rabat w wysokości 20% dotyczy rezerwacji dokonanych przez członków WIZZ Discount Club. Bez dodatkowych kosztów, w obie strony, podróżować będziecie z bagażem podręcznym na pokładzie samolotu linii Wizz Air.

W Bukareszcie polecam wam noclegi w 4* hotelu NH Bucharest, który znajduje się w pobliżu Pałacu Parlamentu oraz Piața Unirii. Hotel poza doskonałą lokalizacją, może poszczycić się wysoką średnią ocen (8,3/10) wynikając z ponad 900 wystawionych opinii i recenzji przez dotychczasowych gości.

Termin podróży: 10 – 13 lipca
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi w 4* hotelu zapłacicie tylko 394 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż240,80 PLN/2 osoby

Warszawa – Bukareszt – Warszawa »

loty do bukaresztu

Hotel547 PLN/2 osoby/3 noce

W stolicy Rumunii rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu NH Bucharest.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Bukareszt co warto zobaczyć?

Obowiązkowym punktem wycieczki do stolicy Rumunii jest wizyta pod Pałacem Parlamentu oraz Łukiem Triumfalnym. Na liście zwiedzania warto również umieścić: Pałac Królewski (obecnie Muzeum Sztuki), cerkiew Creţulescu oraz aleję Calea Victorei. Natomiast jeżeli pragniecie zaczerpnąć nieco wiedzy, odwiedźcie Park Herăstrău, na którego terenie znajduje się Muzeum Wsi.

Ciekawymi miejscami, wartymi odwiedzenia są księgarnia Cărturești Carusel, Ateneum Rumuńskie oraz Ogród Botaniczny w Bukareszcie. Jeżeli zgłodnieliście, to zajrzyjcie do jednej z polecanych przez naszych czytelników restauracji.

La Placinte – jest genialne! Mici moldovenetsi, Papanasi, Invartita cu carne de porc si pui cu smantana, czy Caciula lui Guguta, sos Adjica – wszystko mistrzostwo! Pisze Mario21.

Foto: Calin Stan / Shutterstock
palac w bukareszcie
Foto: Augustin Lazaroiu / Shutterstock
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »