Fly4free.pl

City break w Bukareszcie za 199 PLN (289 PLN bez WDC). Loty i nocleg w hotelu ibis

199 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Augustin Lazaroiu / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na krótki city break w stolicy Rumunii. Jeśli wybieracie się tam na dłużej, to warto wybrać się poza miasto i odkryć piękno nieskażonej rumuńskiej natury.

Korzystając z obniżki cen na bilety do Bukaresztu wybierzcie się na czerwcową podróż do tego ciekawego i wciąż nieodkrytego kraju. Z lotniska do centrum dojedziecie autobusem nr 783 za ok. 5 PLN. Przewidywana pogoda ponad 20°C i przewaga słońca! W czasie podróży do Bukaresztu koniecznie zobaczcie Pałac Parlamentu, Arcul de Triumf – przypominający Łuk Triumfalny w Paryżu, plac Piața Revoluției, Monaster Wojewody Radu czy Cerkiew Kretzulescu.

Nieodkryta perła Europy? Z pewnością! Kraj przepięknych zamków, zniewalających krajobrazów i… niskich cen

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W stolicy Rumunii proponuję Wam zakwaterowanie w 3* hotelu ibis Bucharest Gare de Nord, który położony jest w odległości zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego i blisko centrum miasta. Klimatyzowane pokoje dysponują minibarem, telewizorem LCD oraz łazienką z prysznicem i suszarką do włosów.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »