City break w Atenach za 288 PLN. Loty z Warszawy oraz 2 noclegi ze śniadaniami
Ucieknijcie przed jesienną szarugą do stolicy Grecji. Gwarne, rozległe miasto położone u stóp Akropolu zachwyci was mnogością starożytnych zabytków.
Proponowany przeze mnie termin to 11 – 13 grudnia. W najniższej cenie będziecie mogli zabrać tylko mały bagaż podręczny. W pakiecie otrzymacie loty za 343 PLN/2 osoby oraz 2 noclegi z codziennymi śniadaniami za 232 PLN/2 osoby. Do centrum miasta dostaniecie się metrem za 10 EUR, lub autobusem X95 za 6 EUR.

City Centre Athenes Stylish Rooms znajduje się w centrum miasta, kilka minut spacerem od Teatru Narodowego. Będziecie mieli do dyspozycji pokoje z balkonem, klimatyzacją, telewizorem oraz łazienką z prysznicem i suszarką do włosów. Wybierając z listy pośrednika Agoda za 2 noclegi zapłacicie 232 PLN/2 osoby.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?