Fly4free.pl

All inclusive na Kubie za 3824PLN. Loty z Warszawy na Cayo Coco i 10 noclegów

3824 PLN
Oferta wyprzedana
cayo coco plaza
Foto: vvital / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Zarezerwujcie wyjazd na Karaiby w przystępnej cenie. Dzięki temu zimowy urlop spędzicie pod palmami!

Na Kubie wypoczywać będzie w sezonie, w porze suchej. Pogoda będzie bardzo dobra, możecie liczyć na temperaturę powyżej 25°C. Za bilety z Warszawy na Cayo Coco w terminie 13-23 marca zapłacicie 1924 PLN/os. Abyście nie musieli się o nic martwić w trakcie urlopu do kompletu proponuję zakwaterowanie z wyżywieniem w wygodnej opcji all inclusive za 1900 PLN/10 nocy/os.

W podróż udacie się na pokładzie samolotów linii Air Canada Rouge i PLL LOT z bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować » Po drodze czekają Was przesiadki we Frankfurcie, Montrealu i Zurychu. Przed podróżą przez Kanadę pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN).

W Vardero proponuję wam noclegi w 4-gwiazdkowym hotelu Club Cayo Guillermo, który położony jest tuż przy piaszczystej plaży. Dostępny jest także odkryty basen oraz taras słoneczny. Żeby uzyskać najniższą cenę noclegów wybierzcie pośrednika stayforlong, wtedy za 10-dniowy pobyt zapłacicie 3800 PLN/2 os.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Lot do cayo Coco, a nocleg w Varadero?
aarongeru, 1 listopada 2019, 22:48 | odpowiedz
Poprawione
Karolina Solecka, 2 listopada 2019, 15:07 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »