Fly4free.pl

3w1: Buenos Aires, Iguazu i Sao Paulo z Warszawy za 2426 PLN

2426 PLN
Iguazu panorama
Foto: Curioso / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję wycieczki do Argentyny oraz Brazylii. Najpierw polecicie do światowej stolicy tanga, następnie odwiedzicie majestatyczne Wodospady Iguazu, a także zatrzymacie się w Sao Paulo.

Proponowany przeze mnie termin podróży to 11 – 26 marca. O tej porze roku będziecie mogli liczyć na słońce i przyjemną pogodę. Polecicie na pokładzie linii British Airways z przesiadkami w Londynie (7,5 oraz 1,5 godziny). Pamiętajcie, że w najniższej cenie zabierzecie tylko z bagażem podręcznym (bagaż rejestrowany będzie was kosztował 90 EUR za odcinek). Sprawdźcie nasze porady jak się spakować.

Z Buenos Aires do Puerto Iguazu wyruszycie 16 marca. W linii Fly Bondi za dodatkowy bagaż rejestrowany zapłacicie 82 PLN.

Z Puerto Iguazu na stronę brazylijską będziecie mogli dostać się autobusem nr 120. Do Sao Paulo polecicie 22 marca linią Gol Airlines. Dodatkowy bagaż rejestrowany będzie was kosztował 63 PLN.

Hotel Suipacha Suites znajduje się 2 przecznice od placu San Martin i 15 minut spacerem od ekskluzywnej dzielnicy Recoleta. Apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizję kablową, kuchnię, bezprzewodowe WiFi oraz prywatną łazienkę.

W Puerto Iguazu proponuję wam zakwaterowanie w Iguazú Urban Express, natomiast w Sao Paulo rozważcie noclegi w hotelu Mercure São Paulo Pamplona.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »