Fly4free.pl

Loty do Brukseli (główne lotnisko) z Krakowa za 78 PLN

78 PLN
Oferta wyprzedana
ratusz w brukseli
Foto: kavalenkava / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na jesienny city break do stolicy Belgii. Do wyboru macie kilka terminów na krótkie i nieco dłuższe pobyty.

Loty Ryanair z Małopolski na międzynarodowe lotnisko w Brukseli debiutują na naszych łamach. Jeśli chcecie odwiedzić belgijską stolicę to jest to z pewnością znacznie wygodniejsza opcja niż loty na lotnisko w Charleroi i potem długa podróż do Brukseli. Na wycieczkę polecicie z bagażem podręcznym. Sprawdźcie nasze porady, jak się spakować.

Inne, przykładowe terminy lotów za 78 PLN:
10-13 listopada; 17-18 listopada; 22-29 listopada; 27-29 listopada.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Best Western Premier Carrefour de L’Europe leży w samym sercu miasta, zaledwie 2 minuty spacerem od Le Grand Place. Oferuje przestronne pokoje z prywatną łazienkę. W każdym z nich znajdziecie zestaw do parzenia kawy i herbaty. W całym hotelu będziecie mogli korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »