Fly4free.pl

Romantyczna Brugia okołoweekendowo za 121 PLN. Loty z Warszawy + transfery

121 PLN
Rynek w Brugii
Foto: kavalenkava / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadarza się dobra okazja na zaplanowanie krótkiej wycieczki do Belgii. Zobaczcie na własne oczy, jak magicznie Brugia prezentuje się zimą.

W ramach przygotowanej przeze mnie propozycji do Brugii wybierzecie się w terminie 17 – 20 stycznia. Najpierw czekają was loty linią Wizz Air do Charleroi (w cenie 78 PLN), następnie przesiądziecie się na autobus Flibco, by przedostać się do miejsca docelowego (za bilety zapłacicie 10 EUR w obie strony). W miasteczku znajdziecie wszystko, czego trzeba do udanego city breaku: wspaniałą, zabytkową architekturę, ciekawe muzea, nastrojowe knajpki oraz dużo pysznej czekolady.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Z lotniska w Charleroi do Brugii najłatwiej dostaniecie się autobusem Flibco. Podróż zajmuje nieco ponad 2 godziny, a dostępnych jest wiele kursów, spośród których sami możecie wybrać najdogodniejszy dla siebie.

Na miejscu proponuję rozważyć zakwaterowanie w hotelu znanej sieci ibis. Znajduje się on tuż przy dworcu kolejowym, w odległości krótkiego spaceru do historycznej części miasta. Znajdziecie tam prosto urządzone pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów do Brukseli Charleroi

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »