Fly4free.pl

Przedłużony weekend w Bordeaux za 368 PLN. Loty z Krakowa + 3 noclegi

368 PLN
Oferta wyprzedana
bordeaux winnica
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: FreeProd33 / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałam dla was propozycję 3-dniowego pobytu we francuskiej Akwitanii. Wybierzecie się tam jesienią.

Do królestwa wina polecicie linią Ryanair w dniach 22-25 listopada (piątek – poniedziałek). Cena lotów w dwie strony to 112 PLN/os. 3 noce w sieciowym hotelu to koszt 512 PLN/2 os. (256 PLN za osobę). Pamiętajcie, że w cenę biletów lotniczych wliczony jest mały bagaż podręczny. Tutaj znajdziecie kilka wskazówek jak się spakować.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

We Francji proponuję wam noclegi w hotelu ibis budget Bordeaux le Lac, który leży blisko przystanku tramwajowego, z którego łatwo dojedziecie do centrum miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Wypożyczonym samochodem możecie zobaczyć więcej niż samo miasto.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Lot odbywa się Ryanairem, a nie Wizzairem jak jest napisane w tekście?
KamcioPL, 15 września 2019, 18:42 | odpowiedz
Słuszna uwaga. Poprawione.
Karolina Solecka, 15 września 2019, 18:46 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »