Fly4free.pl

Otrzymajcie 150 PLN bonusu w gotówce lub 250 PLN w bonach paliwowych za założenie konta w banku

250 PLN
Pieniądze i mapa
Foto: Konstantin Aksenov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Po raz kolejny pojawia się łatwa okazja na podreperowanie domowego budżetu, powiększenie oszczędności lub po prostu zdobycie bonusowej kwoty. Załóżcie konto w banku bez wychodzenia z domu, spełnijcie kilka prostych kroków, a premia będzie wasza.

Każda okazja jest dobra, by zdobyć dodatkowe środki – dlatego tradycyjnie już informujemy was o regularnie pojawiających się akcjach prowadzonych przez banki, w których nagradzani są nowi klienci. Dziś wystartowała kolejna promocja, w ramach której macie okazję na zdobycie bonusu: tym razem od waszego wyboru zależy, czy będzie to premia w gotówce, czy też środki do wydania na stacjach Orlen.

Zarejestrujcie się w promocji, by zdobyć premię w gotówce lub kartę paliwową >>

Istnieje oczywiście „standardowy” warunek: aby wziąć udział w promocji, musicie być nowymi klientami banku. Oznacza to, że akcja adresowana jest do osób, które przez ostatnie 12 miesięcy nie miały aktywnego konta w BNP Paribas (posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z udziału w promocji).

Łapiecie się na ten warunek? Doskonale, teraz wypełnijcie swój wniosek o otwarcie konta osobistego przez internet (wraz z dowolną kartą debetową) do 30 czerwca 2020 r., a wasza premia będzie tuż – tuż.

Radzę nie zwlekać z decyzją – promocja została ograniczona do puli 3000 wniosków. Kurier przywiezie wam jedynie kartę, którą należy aktywować do 15 lipca 2020 r. Również na etapie wnioskowania będziecie musieli wybrać, czy wolicie 150 PLN bonusu w gotówce, czy też 250 PLN w formie karty paliwowej do wykorzystania na stacjach Orlen.

Warunki do otrzymania premii w gotówce w wysokości 150 PLN:

Pierwsze 75 PLN otrzymacie za podjęcie następujących kroków w lipcu:

  • wykonanie min. 3 przelewów z konta osobistego;
  • dokonanie min. 3 transakcji BLIKiem.

Kolejne 75 PLN trafi na wasze konto, jeżeli w sierpniu:

  • wykonacie min. 3 przelewy z konta osobistego;
  • zapewnicie wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN.

Warunki do otrzymania premii w formie karty paliwowej w wysokości 250 PLN:

W przypadku tej opcji zarówno w lipcu, jak i w sierpniu powinniście

  • wykonać min. 5 przelewów z konta osobistego;
  • dokonać min. 5 transakcji BLIKiem;
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 PLN.

I to wszystko! W przypadku nagrody w gotówce wiadomość o otrzymaniu pierwszej jej części trafi do was do 21 sierpnia 2020 r., drugiej – do 24 września 2020 r. W mailu od banku otrzymacie instrukcję, w jaki sposób ponownie zalogować się do promocji oraz uzupełnić niezbędne dane do odbioru premii (należy zrobić to do 26 sierpnia 2020 r.). Wypłata waszej nagrody nastąpi do 31 sierpnia 2020 r. oraz 30 września 2020 r. W przypadku karty paliwowej do 29 września będziecie musieli uzupełnić dane do jej odbioru, po czym zostanie ona nadana za pośrednictwem poczty.

Kliknijcie w link i zarejestrujcie się w promocji >>

Zastanawiacie się, jakie są koszty uczestnictwa w programie? Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest bezpłatne, tak samo będzie z kartą debetową Otwartą na Dzisiaj (pod warunkiem dokonania nią przynajmniej jednej, dowolnej transakcji w miesiącu).

Zapoznajcie się z pełnym regulaminem promocji >>

Pozostałe okazje:

Równolegle informujemy was na bieżąco o innych działających aktualnie okazjach na zdobycie bonusu w zamian za założenie konta osobistego. Oto one:

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »