Fly4free.pl

Warto! Bolonia (piątek-niedziela) za 476 PLN. Loty z Warszawy i noclegi w 4* hotelu

476 PLN
Oferta wyprzedana
panorama bolonii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zachęcam was do krótkiej wycieczki na Półwysep Apeniński, w trakcie której będziecie mieli okazję zwiedzić jedno z ciekawszych włoskich miast, jakim niewątpliwie jest Bolonia.

Do Bolonii wylecicie z warszawskiego lotniska w Modlinie w piątek (2 grudnia) o godzinie 13:20. W drogę powrotną wyruszycie w niedzielę (4 grudnia) chwilę po godzinie 12. W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

We włoskim mieście zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Savhotel, który znajduj się w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego – Bologna Centrale. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie szynobusem. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym wątku na forum.

Termin podróży: 2 – 4 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowani zapłacicie 476 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju..

Hotel 678 PLN/2 osoby/2 noce

W Bolonii rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Savhotel. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację, ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na miejscu będziecie mieli zapewniony dostęp do centrum fitness oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 172 PLN/pobyt

Zwiedzanie okolicznych miejscowości (Modena, Ferrara, Ravenna) czy Florencji lub nawet San Marino przyjdzie wam łatwiej z samochodem. Dlatego zachęcam was do wypożyczenia auta zaraz po przylocie do Bolonii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »