Fly4free.pl

Black Friday w Qatar Airways: loty do Azji oraz na Seszele od 1905 PLN. M.in. na wakacje, majówkę oraz święta

1905 PLN
Samolot Qatar
Foto: Art Konovalov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Trwa Black Friday w Qatar Airways! Przewoźnik z Zatoki przygotował atrakcyjne ceny na wiele obsługiwanych przez siebie dalekich kierunków. Również w sezonie, na wakacje, majówkę, Boże Narodzenie oraz Wielkanoc

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

W Qatar Airways trwa właśnie specjalna promocja z okazji „Czarnego Piątku”. Od 28 listopada do 4 grudnia możecie rezerwować bilety w promocyjnych cenach do Bangkoku, Chiang Mai, Ho Chi Minh, Kolombo, Krabi, Kuala Lumpur, na Penang, Seszele oraz do Singapuru.

Podróż na pokładzie 5* linii lotniczej będzie przyjemnością samą w sobie. Wliczony bagaż rejestrowany, wcześniejszy wybór miejsc w samolocie, ciepłe posiłki na pokładzie oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe to niegdysiejszy standard w liniach lotniczych, a dziś coraz rzadsze zjawisko. Lot umili wam bogaty system rozrywki pokładowej: będziecie mogli wybierać filmy i muzykę spośród wielu zasobów mediateki.

Rezerwując podróż z dłuższą przesiadką w Dosze możecie również wybrać się na zwiedzanie miasta. Obywatele Polski zwolnieni są z obowiązku wizowego w Katarze.

Terminy podróży: grudzień 2019 – sierpień 2020
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany

Plaża na Seszelach
Foto: Zoltan.Benyei / Shutterstock
Świątynia w Bangkoku
Foto: Travel mania / Shutterstock
Łodzie w Tajlandii
Foto: Olena Tur / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróżując na pokładzie Qatar Airways, oprócz bagażu podręcznego będziecie mogli zabrać ze sobą bagaż rejestrowany o sumie wymiarów 300 cm oraz wadze do 30 kg.

  • Przed wyruszeniem w podróż zapoznajcie się z regulacjami wizowymi danego kraju. W podróż do niektórych krajów (Tajlandia, Malezja) będziecie mogli wybrać się bez wizy, w przypadku innych (Wietnam) konieczne będzie rozpoczęcie procedury jeszcze w Polsce.

  • Zagraniczny wyjazd oznacza konieczność posługiwania się wieloma walutami. Zamówcie dla siebie darmową, wielowalutową kartą Revolut i nie traćcie na niepotrzebnych prowizjach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Terminy lipcowe np Seszele też są. Proponuje sprawdzić na matrixie i rozszerzyć. Reszty nie sprawdzalem.
odnorg, 28 listopada 2019, 13:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »