Fly4free.pl

Black Week w PLL LOT: kod zniżkowy do -20% na wszystkie loty!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
do -20%
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: PLL LOT
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Black Week to doskonały moment na kupowanie biletów lotniczych i realizację swoich podróżniczych celów! Marzysz o Azji, Bliskim Wschodzie, Europie czy Ameryce Północnej? Skorzystaj z promocji w PLL LOT!

Na wycieczkę polecisz w okresie pomiędzy 7 stycznia – 24 kwietnia (z wyłączeniem okresu: 26 marca – 4 kwietnia). Na każdej trasie podróżować będziesz na pokładzie samolotu PLL LOT z wliczonym bagażem podręcznym. Możesz wybrać się m.in. do Paryża, Amsterdamu, Düsseldorfu, Kopenhagi, Nicei, Mediolanu, Zurychu i Monachium.

PLL LOT realizują loty z Warszawy, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Radomia, Wrocławia i Zielonej Góry.

Oprócz kierunków europejskich, znajdziesz także połączenia do Azji i Ameryki Północnej, realizowane na pokładzie nowoczesnego Dreamlinera.

Szczegóły dostępne są na stronie lot.com >>

Czas trwania: 22-29 listopada
Termin podróży: 7 stycznia – 24 kwietnia (z wyłączeniem okresu: 26 marca – 4 kwietnia)
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny + przedmiot osobisty

Przejdź na stronę PLL LOT >> i kup bilety w promocyjnej cenie, korzystając z kodu zniżkowego!

Advertisement
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Pic na wodę fotomontaż. Lot na trasie KTW-WAW i powrót w interesującym mnie terminie dzień przed "promocją" kosztował 318 zł, a w "promocji" 20%, kosztuje 317,25 zł
erloy, 23 listopada 2023, 8:32 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »