Fly4free.pl

Pierwsze biuro podróży już sprzedaje wycieczki z wylotem z Radomia! Za ile i kiedy pierwszy lot?

Foto: PPL
Biuro Nekera wprowadziły do swojej oferty pobyty wakacyjne w Bułgarii z wylotem z nowego lotniska w Radomiu. Pierwsze loty odbędą się już 16 czerwca 2023 roku. Jest to pierwszy touroperator, który wprowadził do swojej oferty wyloty z tego portu lotniczego.

Rozpoczęcie sprzedaży wycieczek z wylotem z Radomia przez Nekerę jest o tyle ważne, że do tej pory touroperatorzy i przewoźnicy tylko mówili o swoich planach dla radomskiego lotniska, jednak do tej pory nie wprowadzili ich do sprzedaży. Nekera jest więc pierwszym biurem podróży, które zdecydowało się na ten krok. Jak wygląda ich oferta dla lotniska Warszawa-Radom?

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-04-22T14:57:00.222Z przez Wakacje.pl

Od 16 czerwca Nekera zaoferuje z Radomia loty czarterowe do Bułgarii. W ofercie biura z wylotem z Radomia znalazły się obiekty w takich miejscowościach jak Słoneczny Brzeg, Sozopol, Nesserbar, Arkutino, Kiten, Duni czy Pomorie. Biuro proponuje 7-dniowe turnusy, a ceny w zależności od klasy hotelu wahają się od 2318 do 4579 PLN za osobę.

PPL zapowiada, że w najbliższym czasie ogłoszone zostanie podpisanie umowy z kolejnym touroperatorem, który będzie latał z Radomia.

Foto: Nekera

Przypomnijmy też, że w zeszłym tygodniu LOT zapowiedział, że wiosną uruchomi 3 trasy z Radomia: przewoźnik poleci stąd do Kopenhagi, Rzymu i Paryża. Wszystkie loty mają być realizowane 3 razy w tygodniu, ale bilety nie są jeszcze dostępne na stronie przewoźnika.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »