Fly4free.pl

PLL LOT: wakacyjne bilety do Połągi z Warszawy za 178 PLN

178 PLN
Oferta wyprzedana
bałtyk na litwie
Foto: A. Aleksandravicius / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Litewskie wybrzeże Bałtyku to wciąż nieodkryte tereny, które kuszą ciekawą linią brzegową i wspaniałymi widokami. Wybierzcie się tam w podróż w nadchodzące wakacje.

Na Litwę polecicie na pokładzie naszych narodowych linii PLL LOT. To już ostatnie godziny na skorzystanie z wakacyjnej promocji przygotowanej przez naszego narodowego przewoźnika (termin na rezerwację do 26 maja). W cenie wliczony macie bagaż podręczny. Sprawdźcie nasze porady jak się spakować. Do miasta dojedziecie łatwo autobusem. Rozkład jazdy jest skomunikowany z godzinami lotów. Koszt biletu to około 1 EUR.

Rzadko na łamach serwisu Fly4free możemy Was informować o lotach do litewskiej Połągi. Cena 178 PLN za ten niecodzienny kierunek jest naprawdę atrakcyjna. Lotnisko to znajduje się przy największym i najbardziej znanym kurorcie w kraju. Jest tu molo, hotele, piękne i czyste plaże. Latem pogoda powinna pozwolić na morskie kąpiele w Bałtyku.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

Na Litwie proponuję Wam noclegi w hotelu Akmuo Ant Akmens, który jest zlokalizowany w sercu połąskiej dzielnicy Święta. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny oraz suszarkę do włosów.

Kalendarz najtańszych lotów

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »