Bezpośredni przelot czarterowy „Dreamlinerem” na Sri Lankę z Warszawy za 1800 PLN
Biuro podróży Rainbow Tours obniżyło dzisiaj cenę bezpośrednich przelotów na Si Lankę. Loty do Kolombo z Warszawy w dobrej cenie 1800 PLN w dwie strony.
Dostępne w tytułowej cenie są 4 bilety. W cenie przelotu Rainbow Tours możemy zabrać bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny. Podróż bez przesiadek na pokładzie jednego z najnowocześniejszych samolotów na świecie – Boeinga 787 „Dreamliner”.
Noclegi w Azji znajdziecie korzystając z multiwyszukiwarki obiektów dostępnej na Hotel4free.pl lub na Airbnb – serwisie, w którym możemy wynająć mieszkania czy apartamenty.
Łukasz Autor artykułu
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tradycyjnie autor znalezliska na forum moze liczyc na "pomogl" od redaktora :D
Powiem wam jedno. Kupiłem bilty na Drimlajnera Lot'u z Wawy do Tokio. Pomyślałem, że w pewnym sensie to będzie luksus w porównaniu do 'zwykłych' Ryanaira czy Wizzaira. Ale po zobaczeniu warunków w biznes klasie A380 to szczena opada. Spa z prysznicem itd. To teraz przy tym ten Drimlajner e klasie ECO to jak kopciuszek.
A propo ktoś leciał z LOT'em na dalekie trasy ich najnowocześniejszym samolotem? Jak z wyżerką i filmami w TV?
Fajna podróż nad Ukrainą, Afganistanem i Pakistanem :D
Zawsze klikam "pomógł", jeśli nie, to znaczy, że w nawale pracy zapomniałem, a nie, że mi się nie chce. Albo nie widziałem na forum.
W marcu tego roku leciałam tym czarter em.
Nie ma żadnego posiłku ani napoju za darmo.
Dużym plusem były filmy.
Bagaż rejestrowy - standart w normalnych liniach to 23 - 30 kg w economy !!! A to charter i na dodatek BEZ CATERINGU w cenie biletu !!! SZKODA bo zamiast popierać LOT szukam normalych linii z normalnym standartem !!!
Bagaż rejestrowy - standart w normalnych liniach to 23 - 30 kg w economy !!! A to charter i na dodatek BEZ CATERINGU w cenie biletu !!! SZKODA bo zamiast popierać LOT szukam normalych linii z normalnym standartem !!!
szukam normalych linii z normalnym standartem !!!
Wiesz, że samolot nie leci dokładnie tak, jak każe google maps, prawda? :)
Spa z prysznicem w biznesie ??? Może jeszcze darmowy masaż ci FA zrobi ?
Niektórzy tutaj to naprawdę fantaści.
Minus za to, że 5 razy w tym beznadziejnym wpisie napisałeś "standart". Jest pewna granica niekorzystania ze słownika.
każe? Tyś widział słownik? KARZE, odmienia się na KARA.
Ale jesteś ograniczony. Od 2 lat już mają..
https://www.youtube.com/watch?v=f_zoPfji9oc
Elo, dałeś czadu, naprawdę ;D
Hahaha chyba raczej google maps nie chce ukarac samolotu, a kazac mu. A to roznica.
standart!!! standart!!!
Trzeba pamiętać, że dochodzą jeszcze koszty wizy (30$, dla dzieci bezpłatnie) oraz opłaty wylotowej około 25$ (nie zawartej w cenie biletu). Catering na pokładzie jest płatny.
WTF??
Ja leciałem w lutym Etihadem z Rzymu do Kolombo. Jedzenie pierwsza klasa. Jednak kolejnym razem wolałbym bez darmowego jedzenia lecieć Dreamlinerem bezpośrednio z Wawy.
