Fly4free.pl

Beskid Śląski: zestawienie noclegów w hotelach z krytym basenem od 275 PLN/noc

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elnur / Shutterstock
od
275 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
25.09.2022 - 30.11.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierzcie się w góry poza sezonem. Wykorzystajcie fakt, że w tym okresie na szlakach nie spotkacie tłumów turystów, a wędrówki odbywać się będą w iście pięknych okolicznościach przyrody. Natomiast wieczorem zrelaksujcie się w hotelowej strefie wellness.

W Beskid Śląski proponuję wam wyjazd w datach pomiędzy 25 września a 30 listopada. W przygotowanym przeze mnie zestawieniu znajdziecie sam bardzo dobre obiekty, które swoim gościom zapewniają dostęp do bogatej strefy wellness (kryty basen, sauna, wanna z hydromasażem). Ceny pobytów w znakomitych warunkach dla dwóch osób zaczynają się od 275 PLN/doba.

Hotel od 275 PLN/2 osoby/noc

Na początek Ustroń, gdzie rekomenduję wam pobyt w 3* hotelu Diament, który położony jest na górze. Centrum miasta od obiektu oddalone jest o nieco ponad 1 km. W cenie będziecie mogli korzystać z krytego basenu, sauny suchej i parowej, jacuzzi oraz centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W Szczyrku rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Magnus Resort. Każdy pokój wyposażony został w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. Na miejscu zapewniony będziecie mieć dostęp do krytego basenu, sauny, centrum fitness oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w hotelu Srebrny Bucznik Wellness, który znajduje się w Istebnej. Zatrzymując się tutaj, możecie liczyć na bezpłatne śniadanie, dostęp do krytego basenu, sauny oraz sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

3* hotel Zacisze położony jest w Węgierskiej Górce. Decydując się na pobyt w tym znakomitym obiekcie, możecie liczyć na bezpłatne śniadanie oraz parking, dostęp do sieci WiFi oraz krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Ponownie zaglądamy do Szczyrku, ale tym razem proponuję wam noclegi ze śniadaniem w 3* hotelu Skalite Spa & Wellness. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieć dostęp do sieci WiFi, sauny suchej, centrum fitness oraz krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

W Wiśle proponuję wam pobyt w 3* hotelu New Wave. Decydując się na pobyt tutaj, możecie liczyć na: śniadanie, dostęp do sieci WiFi, krytego basenu, centrum fitness oraz miejsca parkingowe – i to wszystko w cenie zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Na przygotowanej przeze mnie liście nie mogło zabraknąć oferty pobyt w 5* hotelu Crystal Mountain, który także znajduje się w Wiśle. Bezpłatne śniadanie, dostęp do sieci WiFi, sala zabaw dla najmłodszych oraz możliwość korzystania z centrum fitness i krytego basenu – to wszystko znajdziecie właśnie tutaj!

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »