Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do Danii, Norwegii i na Ukrainę z Gdańska i Poznania za 38 PLN!

38 PLN
Odessa plac i kamienice
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Multipedia / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na stronie irlandzkiego przewoźnika pojawiły się bilety lotnicze w bardzo atrakcyjnych cenach. Przygotowałem dla was zbiór dostępnych kierunków.

Nadarza się świetna okazja na zaplanowanie krótkiej wycieczki. Możecie polecieć w listopadzie do Odessy, Kopenhagi, Aarhus i Sandefjord. Za bilety lotnicze w obie strony zapłacicie jedynie 38 PLN! Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Dzięki naszym poradom, jak się spakować, nie powinno to stanowić problemu.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W Odessie możecie zatrzymać się w 5* hotelu Otrada, który położony jest parę minut spacerem od wybrzeża Morza Czarnego. Klasycznie urządzone pokoje wyposażone są w telewizor LCD, minibar oraz prywatną łazienkę.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »