Fly4free.pl

Bardzo tanie loty do Rzymu z 3 miast za 78 PLN! (178 PLN bez WDC)

78 PLN
Oferta wyprzedana
Rzym Koloseum
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Obok takiej oferty ciężko przejść obojętnie. Nie zwlekajcie z decyzją i zarezerwujcie bilety z Katowic, Krakowa i Warszawy do Wiecznego Miasta w najniższej dostępnej cenie.

Na wycieczkę do stolicy Włoch wybrać się możecie pomiędzy styczniem i marcem, a wszystkie dostępne terminy znajdziecie wypisane poniżej w tekście. Do Rzymu podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym, w cenę biletu małym bagażem podręcznym.

Ze stolicy Małopolski oraz ze stołecznego lotniska polecicie do Rzymu Fiumicino, natomiast z katowickiego lotniska podróżować będziecie do portu lotniczego Rzym Ciampino. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z wykupionym Wizz Discount Club, chętni bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: styczeń – marzec 2020
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotel147 PLN/pokój/noc

W Rzymie polecam wam noclegi w 3* hotelu Sant’Angelo.

noclegi w rzymie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Rzymie?

Koloseum, Fontanna di Trevi, Forum Romanum, Panteon, Schody Hiszpańskie, Piazza Navona i oczywiście Watykan, to miejsca które należy zobaczyć będąc w Rzymie. Jeżeli interesują was mniej popularne miejsca lub szukacie gotowych planów zwiedzanie? Zapoznajcie się z tym tematem na forum.

Podróżując do Rzymu w styczniu i lutym będziecie mieli okazję uczestniczenia w modlitwie Anioł Pański na Plac św. Piotra, którą poprowadzi papież Franciszek. Na Placu św. Piotra spod dworca Termini dojedziecie metrem. Należy wysiąść na stacji Ottaviano, która znajduje się w sąsiedztwie Watykanu. Kalendarz ceremonii papieskich 2020 znajdziecie pod tym linkiem.

Dobrą włoską pizze zjecie w sprawdzonych przeze mnie restauracjach: La Montecarlo oraz Ristorante Carlo Menta. Więcej miejsc z dobrym jedzeniem znajdziecie tutaj.

Rzym Piazza Navona
Foto: S.Borisov / Shuttertock
Rzym castle Sant Angelo
Foto: Catarina Belova / Shutterstock
Rzym schody hiszpanskie
Foto: Phant / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Do stolicy Włoch podróżować będziecie bagażem z podręcznym o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm. Jak efektywnie spakować się w małą walizkę lub plecak dowiecie się z tego poradnika.

  • Najtańszą opcją na transport z lotniska Fiumicino pod dworzec Termini jest oferta autokarowego przewoźnika Terravision.

  • Z lotniska Ciampino pod dworzec Termini najtaniej dostaniecie się podróżą kombinowaną (autobus miejski + metro) – sprawdźcie szczegóły.

  • W Rzymie warto zaopatrzyć się w bilet umożliwiający nielimitowane przejazdy komunikacją miejską. Za 3-dniowy bilet zapłacicie za 18 EUR (ok. 77 PLN).

  • We Włoszech płaci się w Euro (EUR), by nie tracić pieniędzy na niekorzystnych przewalutowaniach polecam zabrać w podróż wielowalutową kartę Revolut.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat Wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »