Dziś znaleźliśmy dla was propozycję krótkiej wycieczki z Katowic do dwóch bardzo ciekawych miast na południu Europy. Lecimy do Barcelony, a wracamy z Rzymu. Trzy bezpośrednie loty bez przesiadek po drodze za bardzo dobre 240 PLN!
Lecimy Wizzairem oraz Ryanairem rozpoczynając podróż 24 października lotem z Katowic na główne lotnisko Barcelony – El Prat i wracając po pięciu dniach z Rzymu. Bilety kupimy na stronach WizzAir.com oraz Ryanair.com. Zabieramy ze sobą bagaż podręczny o maksymalnych rozmiarach 42 x 32 x 20 cm..
Barcelona to magiczne miasto pełne niezwykle interesujących budowli zaprojektowanych przez Antonio Gaudiego. Rzym to z kolei dawna stolica ogromnego imperium, a dziś urocze miasto ze śladami bogatej historii sięgającej czasów starożytnych.
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze
Zaloguj się na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?