Fly4free.pl

Baku i Budapeszt podczas jednej podróży z Warszawy za 346 PLN

346 PLN
Baku panorama
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: environmentalistt / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z propozycji i odwiedźcie krainę ognia, ciągle nieodkryty Azerbejdżan. Zatrzymacie się także w stolicy Węgier.

Bilety w tytułowej cenie kupicie podczas trwającej obniżki cen.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Baku proponuję Wam zakwaterowanie w Hotelu Nemi. Obiekt położony jest 5 minut spacerem od Starego Miasta i oferuje bezprzewodowe WiFi oraz bezpłatne śniadania wliczone w cenę noclegu. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, biurko, czajnik i minibar. W każdym znajduje się prywatna łazienka.

Jeśli chcecie wypożyczyć samochód w Baku, to najlepiej zróbcie to tuż po przylocie na lotnisko. Wraz z ubezpieczeniem Icarhireinsurance nie będziecie musieli martwić się o niego w trakcie wynajmu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »