Auto, lot i dach nad głową (✈️+🏠+🚗) Wycieczka nad Zatokę Kotorską za 578 PLN 😎🇲🇪
Do Czarnogóry wybierzesz się w terminie 1-5 czerwca z lotniska w Katowicach. Do Podgoricy polecisz bezpośrednio linią Wizz Air z wliczonym w cenę biletu bagażem podręcznym.
W miejscowości Krašići zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Sun Ray. Obiekt będzie świetnym miejscem na relaks i bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzania tego regionu kraju.
Od razu po wylądowaniu wypożycz samochód, którym dojedziesz do miejsca zakwaterowania oraz wygodnie zwiedzisz tę część Półwyspu Bałkańskiego.
📅Termin podróży: 1-5 czerwca
✈️Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
💼Bagaż: podręczny (40 x 20 x 25 cm)
🛏️Zakwaterowanie: apartament
🚘Samochód: pełny bak
Cena (dla dwóch osób) zawiera:
✈️ Loty z Katowic do Podgoricy: 280 PLN
🛏️ 4 noclegi w apartamencie: 593 PLN
🚘Wypożyczenie samochodu na 4 dni: 282 PLN
Całość: 1155 PLN / 578 PLN za osobę
Hotel 593 PLN/2 osoby/pobyt
Nad Zatoką Kotorską zatrzymaj się w apartamencie Sun Ray. Do twojej dyspozycji będzie klimatyzowane mieszkanie z dużym tarasem z którego rozciąga się piękny widok. Do twojej dyspozycji będzie bezpłatny parking obok budynku.
Samochód 282 PLN/2 osoby/pobyt
Aby komfortowo i bez żadnych ograniczeń zwiedzać Czarnogórę oraz dojechać do miejsca zakwaterowania, wypożycz samochód już na lotnisku w Podgoricy.
Atrakcje 304 PLN/2 osoby
Będąc nad Zatoką Kotorską koniecznie wybierz się w rejs łodzią motorową. Widoki z tej perspektywy wyglądają jeszcze lepiej niż na lądzie.
Costa del Sol od 2399 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 2478 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Blanca od 2784 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Gdańsk)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?