Fly4free.pl

7 dni nad Atlantykiem za 423 PLN. Loty z Krakowa, apartament i auto

423 PLN
Oferta wyprzedana
plaza we francji
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: DaLiu / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Z przyjaciółmi czy z rodziną? Sami zdecydujcie kogo zabierzecie w podróż na francuskie wybrzeże!

Do Bordeaux polecicie w terminie 4-11 października. Za bilety lotnicze zapłacicie 78 PLN/os. Pamiętajcie, że w cenę wliczony jest bagaż podręczny, a najtańsze loty kupicie na ryanair.com. Za tygodniowy wynajem apartamentu zapłacicie 996 PLN/4 os. (249 PLN/os.) W cenę pakietu zostało wliczone także auto za 385 PLN (96 PLN/os.). Miejsce zakwaterowania jest oddalone od lotniska o niespełna 150 km, dlatego samochód będzie niezbędny. Na początku października możecie liczyć na temperatury powyżej 20 stopni Celsjusza.

Kalendarz najtańszych lotów

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Apartament leży w regionie Côte d’Argent, na francuskim wybrzeżu, 700 metrów od plaży. Z okien ośrodka roztacza się przepiękny widok na okolicę. Na miejscu do waszej dyspozycji jest bezpłatny parking oraz basen. Wybierając pośrednika Booking.com za tygodniowy pobyt zapłacicie 996 PLN/4 os.

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie najważniejsze atrakcje w okolicy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »