Fly4free.pl

Armenia na pokładzie PLL LOT z Warszawy za 557 PLN

557 PLN
Oferta wyprzedana
klasztor nad jeziorem
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Bogdan Khmelnytskyi/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korzystając z promocyjnych cen biletów polskich linii lotniczych możecie wybrać się na jesienna wycieczkę do Armenii. Bezpośrednie loty ze stolicy Polski to duży komfort podróży i oszczędność czasu.

Do Erywania, stolicy i największego miasta w tym kaukaskim kraju, wybierzecie się w terminach od 07.11.2019 do 03.12.2019 roku. W najniższej cenie polecicie tylko z bagażem podręcznym (1 sztuka do 8 kg). Za rejestrowany będziecie musieli zapłacić około 200 PLN więcej (dotyczy to lotów w dwie strony). Przed wylotem koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Znajdziecie tam mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.

Armenia staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem na turystycznej mapie świata.

Dostepne terminy: 15-19, 19-27 czy 25 listopada – 3 grudnia.

Zatrzymajcie się w ścisłym centrum miasta w hotelu znanej światowej marki Ibis. Przestronne nowoczesne pokoje z częścią wypoczynkową z pewnością spełnia wasze wymagania. W hotelowej restauracji możecie skosztować lokalnych potraw.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy, ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »