Andaluzja z weekendem za 762 PLN. Loty do Malagi z Warszawy i 3 noce w 4* hotelu przy plaży

762 PLN Malaga z weekendem z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Wybrzeże Costa del Sol słynie z ponad 300 słonecznych dni w roku! Skorzystaj z okazji i wybierz się tam na krótką wycieczkę i to w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Do Malagi podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w dacie 1-4 grudnia (piątek-poniedziałek). W obie strony polecisz na pokładzie samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą więcej.

Na miejscu zatrzymasz się w 4* Sunset Beach Club Hotel Apartments, który znajduje się tuż przy plaży w miejscowości Benalmadena. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (stacja Estación de tren Benalmádena/Arroyo De La Miel) dojedziesz pociągiem C1 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 1 – 4 grudnia
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 762 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 680 PLN/2 osoby

Warszawa – Malaga – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 435 PLN/osoba (lot w dwie strony).

Hotel 844 PLN/2 osoby/3 noce

Na Costa del Sol proponuję ci noclegi w 4* Sunset Beach Club Hotel Apartments. Na tego terenie znajdują się 3 baseny oraz centrum fitness. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi. Każdy apartament skada się z aneksu kuchennego z salonem, sypialni, łazienki oraz balkonu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 111 PLN/3 dni

Nawet na przedłużony weekend warto wypożyczyć samochód na południu Hiszpanii. Szczególnie że poza sezonem za wynajem Toyoty Aygo zapłacisz 37 PLN/doba.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 24.04.2026 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Tydzień na Balearach 😍☀️ Loty na Majorkę i noclegi ze śniadaniami za 1546 PLN 🏖️✨
Majorka z Warszawy 1546 PLN

Zrelaksuj się na najpiękniejszych plażach Hiszpanii

Wczasy na Lanzarote tylko dla dorosłych 🌋🍹 All inclusive w apartamentach za 2899 PLN
Hiszpania z Katowic 2899 PLN

Wczasy na Lanzarote tylko dla dorosłych: all inclusive w apartamentach

Baleary w mniej znanej odsłonie 🐬🍹 All inclusive na Minorce w 4* hotelu za 2632 PLN
Hiszpania z Warszawy 2632 PLN

Baleary w mniej znanej odsłonie: all inclusive na Minorce w 4* hotelu

Urlop nad Morzem Śródziemnym 🌊 Loty do Walencji i noclegi w 4* hotelu za 544 PLN 🔥
Hiszpania z Krakowa 544 PLN

Wycieczka nad Morze Śródziemne w dobrej cenie

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Berlin (BB)
OD 1649 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Berlin (BB)

Okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Puente Real z Berlin (BB)
OD 1519 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Puente Real z Berlin (BB)

Okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Globales Paraiso Beach z Katowic (BB)
OD 1499 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Globales Paraiso Beach z Katowic (BB)

Okazja od naszego partnera
Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Gdańska (BB)
OD 1664 PLN

Costa del Sol (7 dni) w Best Siroco z Gdańska (BB)

Okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?