Fly4free.pl

Salwador, Nikaragua i Honduras z Berlina od 1598 PLN

1598 PLN
Oferta nieaktualna
Nikaragua wybrzeże
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Bryce Jackson / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Kolejna już dzisiaj porcja biletów lotniczych do Ameryki Środkowej. Tym razem macie do wyboru trzy kierunki.

W podróż za ocean wybierzecie się dzięki ofercie linii KLM oraz Copa Airlines. W cenę biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny. Po drodze czekają was przesiadki w Amsterdamie i w krajach Ameryki Środkowej (zależnie od trasy). W atrakcyjnych cenach dostępne są także przeloty w formule „open jaw” (inne lotnisko przylotu i wylotu). Dzięki temu nie musicie skupiać się na jednym kraju, a jednocześnie zaoszczędzicie czas na drodze powrotnej lądem.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 35 x 25 cm (max. 10 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 15 cm.

Informacją o biletach podzielił się na forum czytelnik bart07. Dziękujemy!

Pierwsze noce po przylocie do Nikaragui, proponuję wam spędzić w hotelu Colibri. Bliskość centrum, dobre opinie, dostęp do sieci WiFi oraz śniadanie to tylko niektóre z zalet tego miejsca.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »