Fly4free.pl

Tanie loty do Ameryki Południowej! Paragwaj i Urugwaj z Pragi od 1865 PLN

1865 PLN
Droga w Paragwaju
Foto: Jan Schneckenhaus / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Rzadko goszczące na naszych łamach kierunki w Ameryce Południowej w atrakcyjnych cenach. Wybierzcie się w podróż do Asunción lub Montevideo i rozpocznijcie swoją przygodę poza utartym szlakiem. Słynne plaże, dziewicza przyroda oraz parki narodowe czekają!

Aby skorzystać z tak niskich cen przelotów do Paragwaju i Urugwaju, będziecie musieli „pofatygować się” za naszą południową granicę – do Pragi. Jeżeli jednak przeczytacie przygotowany przez nas poradnik, dotyczący dojazdu na tamtejsze lotnisko – zgodzicie się ze mną, że nie jest to ani droga, ani skomplikowana sprawa. Dodatkowo czeka na was mały bonus: szybkie zwiedzanie czeskiej stolicy.

W czasie podróży do Asunción oraz Montevideo czekają was przesiadki w Amsterdamie, Paryżu, Buenos Aires i Sao Paulo (gwarantowane przez przewoźnika). Pamiętajcie, że podróżując w najniższej cenie, na pokładzie *samolotów* linii Air France oraz KLM bezpłatnie możecie zabrać ze sobą na pokład tylko bagaż podręczny.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Air France/KLM i inne
Bagaż: podręczny

Hotel

W Paragwaju proponuję zdecydować się na noclegi w 4* hotelu Portal Del Sol. W cenę pobytu wliczono codzienne śniadania.

Noclegi w Paragwaju

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się do Urugwaju? Rozważcie zakwaterowanie w 4* hotelu Puerto Mercado. Tam również czekają na was codzienne śniadania.

Hotel w Urugwaju

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Kalendarz najtańszych lotów z Asunción

Kalendarz najtańszych lotów do Montevideo

Co zobaczyć w Paragwaju i Urugwaju?

Niezależnie od tego, który z kierunków wybierzecie, jedno jest pewne: na miejscu czekają na was zapierające dech w piersiach krajobrazy, wspaniała przyroda oraz niezapomniana przygoda. Planując swoją podróż pamiętajcie jednak, że odległości w Ameryce Południowej są o wiele większe od tych znanych nam w Europie.

Zdecydowaliście się na loty do Asunción? Zobaczcie jeden ze słynnych wodospadów Paragwaju (Salto Cristal, Nacunday Falls, Saltos del Monday, Salto Suizo), a jeśli lubicie aktywny wypoczynek – wybierzcie się do parku narodowego (na przykład do Eco Reserva Mbatovi, Cerro Coi czy Parque Aventura Monday). Również miłośnicy historii i zwiedzania nie będą zawiedzeni: wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO ruiny La Santisima Trinidad De Parana robią ogromne wrażenie, a zapora wodna Represa Hidroeléctrica Itaipú Binacional to druga co do wielkości tego typu budowla na świecie.

Wybieracie się do Montevideo? Nie przeoczcie położonego niedaleko stolicy Barrio Historico w Colonia del Sacramento, przespacerujcie się aleją Rambla de Montevideo. W Urugwaju również znajdziecie wiele rezerwatów przyrody: rekomenduję wizytę w Arboretum Lussich, Quebrada de los Cuervos oraz w Médanos de la Barra de Valizas.

Panorama wybrzeża
Foto: Ksenia Ragozina / Shutterstock
Wodospad w górach
Foto: Jan Schneckenhaus / Shutterstock
Centrum Montevideo
Foto: Globe Guide Media Inc / Shutterstock
Przydatne informacje
  • W marcu będzie gorąco: możecie spodziewać się temperatur rzędu 25 stopni Celsjusza w Montevideo oraz przekraczających 30 stopni w Asunción.

  • Nie potrzebujecie wizy wybierając się w celach turystycznych zarówno do Paragwaju, jak i Urugwaju.

  • Informacją o tanich biletach podzielił się z nami na forum czytelnik nelson 1974. Dziękujemy.

  • Aktualnie nie wyobrażam sobie podróży bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności, to jej główne zalety!

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »