17.09.2025

Grudniowe słońce w Egipcie 🌴☀️ 5* hotel Radisson z all inclusive za 2240 PLN

2240 PLN Egipt z 2 miast
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zimowa ucieczka do ciepłego Egiptu to doskonały pomysł na grudzień 🌞. Marsa Alam to idealne miejsce dla miłośników nurkowania i spokojnego wypoczynku 🏊‍♂️. Tydzień w luksusowym 5* hotelu Radisson Individuals Marina Port Ghalib z all inclusive, basenem i aquaparkiem zapewni niezapomniane chwile relaksu 🍹🏖️.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Wylot do Marsa Alam możliwy jest z Krakowa lub Warszawy w grudniu. W obie strony podróż odbywa się liniami Enter Air z bagażem rejestrowanym (20 kg) oraz podręcznym (5 kg).

Na miejscu czeka 5* hotel Radisson Individuals Marina Port Ghalib, położony zaledwie 300 metrów od plaży. Obiekt otrzymuje wysokie oceny od gości (4.6/5 na TripAdvisor), którzy chwalą przestronne pokoje, wyśmienitą kuchnię oraz profesjonalną obsługę. Do dyspozycji gości jest aquapark ze zjeżdżalniami, baseny, korty tenisowe oraz centrum nurkowe, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla par.

W cenie wyjazdu znajdują się przeloty z bagażem, zakwaterowanie, all inclusive (posiłki i napoje dostępne w wyznaczonych godzinach i miejscach) oraz podstawowe ubezpieczenie. Wyżywienie all inclusive obejmuje śniadania, obiady, kolacje oraz przekąski między posiłkami, a także lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

📅 Termin podróży: 9-16 grudnia
✈️ Wylot z: Krakowa lub Warszawy
🌞 Biuro podróży: Coral Travel
💼 Bagaż: rejestrowany (do 20 kg) i podręczny (do 5 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Travelplanet
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 11.08.2026 przez Wakacje.pl
Masz urlop i co dalej? My mamy odpowiedź! E-book od Fly4free.pl już na Allegro - tylko do 14 sierpnia za 19,99 PLN!
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Nurkuj w Morzu Czerwonym 🤿🌊 Tydzień all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam za 2400 PLN
Egipt z Poznania 2400 PLN

Nurkuj w Morzu Czerwonym 🤿🌊 Tydzień all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam za 2400 PLN

All inclusive w Egipcie blisko plaży 🌴🏖️ 4* Onatti Beach Resort z basenami za 2679 PLN
Egipt z Warszawy 2679 PLN

All inclusive w Egipcie blisko plaży 🌴🏖️ 4* Onatti Beach Resort z basenami za 2679 PLN

Woda, słońce i 31 zjeżdżalni 🌊🎢 All inclusive latem w 5* hotelu w Szarm el-Szejku za 2699 PLN
Egipt z Katowic 2699 PLN

Woda, słońce i 31 zjeżdżalni 🌊🎢 All inclusive latem w 5* hotelu w Szarm el-Szejku za 2699 PLN

All inclusive w Egipcie za jedyne 867 PLN 🔥 W pakiecie loty i 4* hotel blisko plaży 🏖️
Egipt z Katowic 867 PLN

All inclusive w Egipcie za jedyne 867 PLN 🔥 W pakiecie loty i 4* hotel blisko plaży 🏖️

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?