Fly4free.pl

Zimowe all inclusive w Egipcie: 7 dni w 4* hotelu od 1675 PLN. Wylot z 5 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Taya Bright / Shutterstock
od
1675 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zdecydowanie preferujecie słoneczną pogodę, a niekoniecznie niskie temperatury i śnieg? Już teraz zaplanujcie swój urlop w Egipcie, gdzie z pewnością nie będziecie narzekać na nudę. Piaszczyste plaże, niesamowite zabytki i historia oraz formuła all inclusive w 4* hotelu oferującym m.in. basen, tematyczne restauracje i oryginalne animacje – tego spodziewajcie się na miejscu!

4* Flamenco Beach & Resort, w którym się zatrzymacie, położony jest bezpośrednio przy długiej i szerokiej, piaszczystej plaży nad Morzem Czerwonym, w pobliżu raf koralowych. Ośrodek oferuje zaplecze sportowo-rekreacyjne z basenami oraz pokoje wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, prywatną łazienkę oraz telewizor.

Promocja! Biuro Coral Travel oferuje test PCR na COVID-19 gratis (test jest wykonywany na lotnisku, po przylocie do Egiptu i jego koszt pokrywa Organizator). Osoby w pełni zaszczepione przeciw COVID-19 są zwolnione z obowiązku wykonania testu.

Termin podróży: 8 – 15 stycznia
Wylot z: Katowic, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy
Biuro podróży: Coral Travel
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Roberto Binetti / Shutterstock
Foto: Vlad61 / Shutterstock
Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Marsa Alam jest najdalej na południe wysuniętym kurortem Egiptu – co gwarantuje świetną pogodę panującą tam przez cały rok!

To właśnie ten region Egiptu znany jest z bogatego skupiska wodnej flory i fauny. Wiedzieliście, że można tam zaobserwować ponad 1000 gatunków ryb? Koniecznie zabierzcie ze sobą w podróż zestaw do snurkowania!

Chcielibyście odkryć największe tajemnice starożytnego Egiptu? Wybierzcie się na całodniową wycieczkę do Luksoru, często określanego mianem największego muzeum świata na świeżym powietrzu. Miejsce to oczywiście zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, co również powinno zachęcić was do jego odwiedzin. Szczególną uwagę podczas zwiedzania zwróćcie na: Świątynię Luksorską, grobowce faraonów w Dolinie Królów i świątynie w Karnaku.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • Na powracających do kraju spoza strefy Schengen wkrótce czekają nowe zasady – możecie przeczytać o nich tutaj.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje, słodycze i przekąski w ciągu dnia, napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Nowe przepisy wjazdu do Polski. Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »