Wakacje w Alanyi 🌴☀️ 4* hotel z all inclusive za 2969 PLN

2969 PLN Turcja z Poznania
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Turecka Riwiera czeka na ciebie w lipcu 😎🏖️. Oferta od EXIM Tours to 7 nocy w 4* hotelu Kleopatra Royal Palm w Alanyi z all inclusive 🍽️🍹. W cenie przeloty z Poznania, transfery oraz ubezpieczenie 🎒✈️. Idealna opcja na słoneczny wypoczynek nad Morzem Śródziemnym.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Z Poznania polecisz do Alanyi na początku lipca. Pobyt trwa tydzień, co daje mnóstwo czasu na relaks przy basenie i zwiedzanie okolicy.

Hotel Kleopatra Royal Palm to sprawdzony obiekt w Alanyi, który goście chwalą za czystość, smaczne jedzenie i miłą obsługę. Obiekt dysponuje basenem, strefą spa, siłownią oraz bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży Kleopatry. Animatorzy dbają o rozrywkę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pokoje są klimatyzowane i wyposażone w balkony z widokiem na morze lub góry.

W pakiecie otrzymujesz przeloty z Polski, transfery lotniskowe, podstawowe ubezpieczenie oraz all inclusive. Cena obejmuje pełne wyżywienie z napojami dostępnymi przez cały dzień.

📅 Termin podróży: 1-8 lipca
✈️ Wylot z: Poznania
🌞 Biuro podróży: EXIM Tours
🛏️ Hotel: Kleopatra Royal Palm 4*
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2
⏱️ Długość pobytu: 7 nocy

Foto: exim.pl
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 18.07.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Lato w Turcji z all inclusive 🌿🏊 4* Mir’Amor Garden Resort za 2569 PLN
Turcja z Wrocławia 2569 PLN

Lato w Turcji z all inclusive: 4* Mir'Amor Garden Resort

Riwiera Turecka w rytmie all inclusive 🌊🍹 Tydzień w 4* Ramira Beach Hotel za 2801 PLN
Turcja z 2 miast 2801 PLN

Riwiera Turecka w rytmie all inclusive: tydzień w 4* Ramira Beach Hotel

Tydzień na Riwierze Tureckiej 🌊☀️ 4* Titan Club w Kargicak za 2789 PLN
Turcja z Polski 2789 PLN

Tydzień na Riwierze Tureckiej: 4* Titan Club w Kargicak

Turcja bez kompromisów 🌊🍹 Tydzień all inclusive w 4* hotelu za 2349 PLN
Turcja z Wrocławia 2349 PLN

Turcja bez kompromisów: tydzień all inclusive w 4* hotelu

Antalya (7 dni) w Palmora Lara z Warszawy (AI)
OD 2154 PLN

Antalya (7 dni) w Palmora Lara z Warszawy (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Krakowa (AI)
OD 2822 PLN

Antalya (7 dni) w Greenwood Suites Resort (ex. Sherwood Suites Resort) z Krakowa (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)
OD 2719 PLN

Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)
OD 2598 PLN

Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?