Wakacje z all inclusive w Turcji za 2662 PLN 🌊☀️ Tydzień w 4* Kirbiyik Resort

2662 PLN Turcja z Warszawy
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Turcja kusi słońcem, a Alanya kusi ceną 😎🍹 Przez 7 dni można zamieszkać w 4* Kirbiyik Resort tuż przy plaży w opcji all inclusive 🏖️ Wylot z Warszawy już 27 czerwca lotem czarterowym SunExpress ✈️
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Wylot z Warszawy zaplanowany jest na 27 czerwca, a powrót na 3 lipca. Lot obsługuje SunExpress (rejs XQ421).

Na miejscu czeka 4* Kirbiyik Resort (dawniej Dinler), położony w rejonie Mahmutlar-Kargicak, zaledwie 50-100 metrów od piaszczystej i żwirowej plaży. Hotel dysponuje dwoma zewnętrznymi basenami, dwoma basenami dla dzieci, zjeżdżalniami wodnymi oraz krytym basenem. Goście chwalą smaczne i urozmaicone wyżywienie serwowane w formie bufetu, a także dobrze utrzymaną część ogrodową przy plaży. Rodziny z dziećmi doceniają miniklub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), plac zabaw i animacje. Strefa wellness obejmuje saunę i łaźnię parową, a dla aktywnych przygotowano kort tenisowy, salę fitness, siatkówkę plażową oraz wodne sporty za dodatkową opłatą. Leżaki i parasole przy basenie oraz na plaży są bezpłatne.

W cenie wyjazdu uwzględniony jest przelot czarterowy oraz all inclusive, czyli pełne wyżywienie od śniadania przez lunch, kawę z ciastem, przekąski aż po kolację, a także napoje bezalkoholowe i krajowe napoje alkoholowe przez cały dzień. Jedna wizyta w restauracji à la carte wliczona jest w pobyt.

📅 Termin podróży: 27 czerwca – 3 lipca
✈️ Wylot z: Warszawy
🌞 Biuro podróży: TravelPlanet
🛏️ Hotel: 4* Kirbiyik Resort
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Travelplanet
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 20.07.2026 przez Wakacje.pl
Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Końcówka wakacji w stylu all inclusive 😎 Tydzień w 4* hotelu na Riwierze Tureckiej za 2077 PLN 🍹
Turcja z Katowic 2077 PLN

Zakończ wakacje w stylu all inclusive. Tydzień w 4* hotelu

Lato w Turcji z all inclusive 🌿🏊 4* Mir’Amor Garden Resort za 2569 PLN
Turcja z Wrocławia 2569 PLN

Lato w Turcji z all inclusive: 4* Mir'Amor Garden Resort

Riwiera Turecka w rytmie all inclusive 🌊🍹 Tydzień w 4* Ramira Beach Hotel za 2801 PLN
Turcja z 2 miast 2801 PLN

Riwiera Turecka w rytmie all inclusive: tydzień w 4* Ramira Beach Hotel

Tydzień na Riwierze Tureckiej 🌊☀️ 4* Titan Club w Kargicak za 2789 PLN
Turcja z Polski 2789 PLN

Tydzień na Riwierze Tureckiej: 4* Titan Club w Kargicak

Antalya (7 dni) w Palmora Lara z Warszawy (AI)
OD 2023 PLN

Antalya (7 dni) w Palmora Lara z Warszawy (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Falcon z Katowic (AI)
OD 2370 PLN

Antalya (7 dni) w Falcon z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)
OD 2721 PLN

Antalya (7 dni) w Porto Bello z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)
OD 2600 PLN

Antalya (7 dni) w Sealife Family Resort z Katowic (AI)

Reklama: okazja od naszego partnera
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?