Wakacje na Riwierze Tureckiej 🌞🌊 All inclusive w ⭐⭐⭐⭐⭐ hotelu od 2280 PLN 🥂🍽
Na Riwierę Turecką można polecieć w terminie 14-21 lipca z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Warszawy, Radomia lub Wrocławia. Ofertę przygotowało biuro podróży Join UP.
Hotel First Class to 5* obiekt usytuowany w Kargicak, zaledwie 16 km od Alanii, na zielonym i zadbianym terenie. Prywatna plaża leży dosłownie po drugiej stronie ulicy – do wody prowadzi wygodny tunel. Goście chwalą hotel za rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną: kilka basenów ze zjeżdżalniami, kryty basen, siłownię, tenis stołowy oraz wieczorne animacje i dyskotekę. Rodziny z dziećmi doceniają mini klub dla najmłodszych (4-12 lat), brodzik ze zjeżdżalnią i plac zabaw. Na miejscu działa też centrum spa z sauną, jacuzzi i łaźnią turecką (usługi spa płatne dodatkowo).
W pakiecie zawarty jest przelot czarterowy oraz 7 noclegów w opcji all inclusive. Przez cały dzień do dyspozycji są posiłki w formie bufetu, przekąski na plaży, a także lokalne piwo i wino serwowane od godz. 10:00 do 23:00. Wi-Fi na terenie hotelu dostępne jest za dodatkową opłatą.
📅 Termin podróży: 14-21 lipca
✈️ Wylot z: z 8 miast (Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Radom, Wrocław)
🌞 Biuro podróży: Join UP
🛏️ Hotel: First Class 5*
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋♂️ Liczba osób: 2
Samos od 2701 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Ayia Napa od 2537 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Costa Brava od 2412 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?