Fly4free.pl

Sześć milionów biletów za 0 PLN! AirAsia chce wypełnić samoloty pasażerami?

airasia
Foto: lydiarei / Shutterstock

Najsłynniejsza tania linia w Azji ruszyła z gigantyczną promocją, w której oferuje aż 6 mln biletów za 0 PLN. Pasażerowie muszą opłacić tylko opłaty administracyjne i podatki, ale nawet mimo tego, na pewno będą zadowoleni z ostatecznej ceny. W obecnych czasach pojawia się jednak pytanie, czy nie jest to sposób na zapełnienie samolotów i sztuczne pompowanie popytu na loty?

Linie lotnicze mierzą się obecnie z gigantycznymi problemami, które wywołane są ogromnym spadkiem popytu na niemal wszystkie przeloty – i to na całym świecie. Coraz częściej obserwujemy więc bardzo duże przeceny biletów – wszak trudno o łatwiejszy sposób na przyciągnięcie pasażerów niż ultra niskie ceny.

– Nasza pierwsza DUŻA wyprzedaż na 2020 rok jest już dostępna! AirAsia rozumie obecne nastroje naszych klientów, dlatego zapewniamy możliwość wcześniejszej rezerwacji na niedrogi wyjazd. Najlepszym sposobem na złapanie najniższych cen jest planowanie z wyprzedzeniem – powiedział Karen Chan, dyrektor generalny AirAsia.com.

W ramach wyprzedaży można zarezerwować podróż opłacając jedynie podatki i opłaty administracyjne. Sam bilet jest sprzedawany za 0 PLN. W zależności od lotu dodatkowe opłaty wynoszą od 14 do 71 MRY, czyli ok. 13-64 PLN. Dodatkowo możecie też skorzystać z 10-procentowej zniżki na bagaż rejestrowany. AirAsia przekonuje, że do sprzedania ma 6 mln biletów na trasach do Australii, Tajlandii, Indonezji, Singapuru, Kambodży, Wietnamu, Indii, Japonii, Korei Południowej, Tajwanu i po samej Malezji.

Oczywiście AirAsia nie jest pierwszą linią lotniczą, która w ostatnim czasie przygotowała spektakularną promocję. Niedawno Spring Airlines oferowały bilety w cenach od 4 USD w jedną stronę (czyli ok. 15 PLN), Shenzen Airlines i Chengdu Airlines – od 14 USD (ok. 53 PLN), a Air New Zealand za 9 NZD (ok. 20 PLN).

Co ciekawe, bilety w wielkiej wyprzedaży AirAsia obejmują rezerwacje na loty od 7 września 2020 do 1 lipca 2021 roku. Do tego czasu sytuacja związana z koronawirusem może się już uspokoić, a zdobyte bilety będą prawdziwą gratką. Szczegóły promocji są dostępne na stronie przewoźnika. Rezerwacji należy dokonać do 15 marca 2020 roku.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Możecie powiedzieć coś więcej na temat kierunków, które są objęte promocją? Czy ta linia obsługuje tylko trasy Azja-Azja, czy można znaleźć coś z Europy?
Aga Dul, 12 marca 2020, 13:27 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Tylko Azja - Azja i Australia i chyba tylko dla Azjatów bo mimo, iż jestem BIG member i widzę ceny za 0USD i 0,04USD to nie mogę kupić biletów.Poza tym to są loty one way. Poza tym kody DEALS10 i ACTIVITIES5 mi nie działają. Pomimo toj bilet do Indii czy Australii za 10USD to niezła cena :)
Aga Dul Możecie powiedzieć coś więcej na temat kierunków, które są objęte promocją? Czy ta linia obsługuje tylko trasy Azja-Azja, czy można znaleźć coś z Europy?
mathew77, 12 marca 2020, 14:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »