Fly4free.pl

Wielka wyprzedaż w Air Asia: loty od 14 PLN

14 PLN
Air Asia samolot
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Zhou Eka / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na tą promocję czekało na pewno wielu z Was. Air Asia właśnie wystartowała ze swoją cykliczną wyprzedażą „Free seats”. Do wyboru wiele połączeń w bardzo niskich cenach, m.in. loty krajowe, do Australii, Japonii czy na Bali.

Tytułowa cena dotyczy przelotów w jedną stronę, a promocyjne bilety macie szansę zarezerwować na stronie przewoźnika do 9 września br. na podróże pomiędzy 18 lutego a 26 listopada 2019 roku. Przez pierwszą dobę promocji najlepsze ceny dostępne są dla członków programu BIG Member. W dobrych cenach dostępne są również loty międzynarodowe obsługiwane przez AirAsia X.

W najniższej cenie podróżujecie tylko z bagażem podręcznym o wymiarach 56 x 36 x 23 cm i wadze do 7 kg.

Hotel Atanaya usytuowany jest 5 minut jazdy od tętniącej życiem ulicy Legian i oferuje stylowe zakwaterowanie oraz basen na dachu. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz prywatną łazienkę. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do internetu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »