Fly4free.pl

Agora chce wyjaśnień od Brussels Airlines w sprawie nowego logo linii. „Są niemal identyczne”

Foto: Brussels Airlines
– Porównanie logotypu Gazeta.pl i nowego znaku Brussels Airlies nie pozostawia wątpliwości, że elementy graficzne są niemal identyczne – mówi Agata Staniszewska, rzeczniczka prasowa Agory. Spółka zwróciła się już do przewoźnika o wyjaśnienia w tej sprawie.

To ciąg dalszy sprawy, o której na Fly4free.pl pisaliśmy jako pierwsi w niedzielę. Chodzi o nowe logo linii Brussels Airlines, które w warstwie wizualnej jest bliźniaczo podobne do logo, które od 2015 roku używa portal Gazeta.pl. Po kilku dniach Agora, czyli wydawca portalu, przesłał nam odpowiedzi na nasze pytania w tej sprawie

Porównanie logotypu Gazeta.pl i nowego znaku Brussels Airlines nie pozostawia wątpliwości, że elementy graficzne są niemal identyczne. Analizujemy tę sytuację, skontaktowaliśmy się już z drugą stroną i czekamy na odpowiedź. Mamy nadzieję na szybkie i polubowne rozwiązanie tej sprawy – komentuje Agata Staniszewska, rzeczniczka Agory.

„Jednocześnie dzisiaj głos na ten temat zabrała redakcja Gazeta.pl, w komentarzach na Facebooku przedstawiając się liniom lotniczym oraz internautom pod hasłem #LogoTwins” – czytamy w komunikacie.

Foto: Gazeta.pl
Foto: Gazeta.pl
Foto: Gazeta.pl

Tak prezentują się logotypy Gazeta.pl i Brussels Airlines, zestawione obok siebie. Podobne?

Foto: Gazeta.pl/Brussels Airlines/Fly4free.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »