Fly4free.pl

Aegean Airlines: loty z Warszawy do Grecji, Turcji, Libanu i Egiptu od 480 PLN

480 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: iryna1 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Ale przygoda! Co powiecie na podróż po regionie basenu Morza Śródziemnego? Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów greckiego przewoźnika i wybierzcie się do Kairu, Bejrutu, Stambułu lub na grecką wyspę Chios. Loty w najlepszych cenach obejmują terminy od marca do maja 😊.

Świetna okazja na wycieczkę na pokładzie greckiego przewoźnika, który zabierze was m.in. do Kairu, Bejrutu, na wyspę Chios oraz do Stambułu. Wszystkie loty to podróże z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina z przesiadką w Atenach, realizowane na pokładzie samolotów Aegean Airlines.

Termin podróży: marzec – maj
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny

Hotel od 196 PLN/2 osoby/noc

Celem waszej wycieczki będzie Stambuł? Osobiście polecam wam zatrzymać się w dzielnicy Taksim, przykładowo w 4* hotelu Taksim View. Obiekt dostępny jest w naprawdę atrakcyjnej cenie, która obejmuje również świetne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

A może Egipt na własną rękę – i wycieczka do Kairu? W stolicy kraju postawcie na odrobinę luksusu, zatrzymując się w 5* hotelu Sonesta Tower & Casino Cairo. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Stambuł to jedno z najbardziej intrygujących, ciekawych europejskich miast. Co zobaczyć w mieście? Na waszej liście powinna znaleźć się: Hagia Sophia, meczet Sulejmana Wielkiego, Błękitny Meczet, plac Taksim oraz Wieża Galata. Chcielibyście spróbować swoich sił w targowaniu? Odwiedźcie Wielki Bazar, gdzie znajdziecie dosłownie wszystko – od pamiątek, po ubrania i biżuterię.

Co powiecie na… Bejrut? Liban jest naprawdę fascynujący! Będąc w jego stolicy, z pewnością zauważycie różnice między jego arabską i chrześcijańską częścią. Ponadto przespacerujcie się ulicą Hamra oraz odwiedźcie nadmorską promenadę, aby zobaczyć wspaniałe Skały Gołębie.

Foto: AlexAnton / Shutterstock
Foto: Seqoya / Shutterstock
Foto: Evannovostro / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na pokład samolotu możecie zabrać bagaż o wymiarach 56 x 45 x 25 cm i wadze do 8 kg.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Libanie dowiecie się pod tym linkiem.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Turcji przeczytacie tutaj.
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »