Fly4free.pl

3 nowe trasy Ryanaira z Polski! Dokąd polecimy? Tym razem piękne wyspy

Sardynia
Foto: Babakin / Shutterstock
2 nowe wakacyjne trasy z Poznania i powrót połączenia z Modlina na Sycylię – Ryanair rozkłada coraz więcej kart przed startem przyszłorocznego letniego rozkładu lotów!

To kolejne nowe trasy z Polski ogłoszone przez Ryanaira – 2 dni temu informowaliśmy o uruchomieniu połączeń z Lublina do Londynu i z Poznania do Palma de Mallorca. Teraz z systemu rezerwacyjnego irlandzkiej linii wynika, że poznańska Ławica ponownie jest królem polowania – Ryanair uruchomi stąd nowe trasy do Cagliari na Sardynii oraz do Chanii na Krecie.

Oba połączenia będą realizowane po 2 razy w tygodniu. Połączenie do Cagliari wystartuje 29 marca, a loty na tej trasie będą się odbywały po 2 razy w tygodniu – we wtorki i w soboty.

Foto: Ryanair

Z kolei loty z Poznania do Chanii wystartują dopiero na początku czerwca i będą realizowane do końca września. Z systemu linii wynika, że loty będą realizowane w czwartki i niedzielę.

Foto: Ryanair

Sycylijskie Trapani to natomiast powrót do siatki z Modlina, bo Ryanair już kilka lat temu obsługiwał tę trasę. Loty na niej zostaną przywrócone 27 marca – połączenie ma być realizowane w środy i niedziele. Informację o nowych trasach jako pierwszy podał jak zwykle niezawodny skrzat z forum Fly4free.pl – bardzo dziękujemy!

Foto: Ryanair
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »