Fly4free.pl

2 nowe trasy Ryanaira z Polski! Wakacyjny hit i najpopularniejszy kierunek z naszego kraju

Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Od końca marca Ryanair poleci z Poznania na Majorkę, a także z Lublina na lotnisko Londyn-Luton – wynika z systemu rezerwacyjnego irlandzkiego przewoźnika.

To kolejne nowości w letniej siatce Ryanaira (jako pierwszy napisał o nich już tradycyjnie na forum Fly4free.pl skrzat – dziękujemy!), które są świetnymi informacjami dla obu lotnisk, i to z zupełnie różnych powodów. Poznań od dawna borykał się z opinią lotniska, które ma niezłą siatkę połączeń, ale ograniczoną liczbę kierunków wakacyjnych (stąd słynne niegdyś wśród użytkowników Fly4free.pl hasło: „Kiedy coś z Poznania?”), więc loty na Majorkę to z pewnością świetne poszerzenie oferty. Z kolei dla Lublina połączenie do Luton będzie… drugą trasą Ryanaira z tego lotniska, bo obecnie jedyną trasą stąd jest irlandzki Dublin. Ryanair już wcześniej latał z Lublina do Londynu (na lotnisko Stansted), jednak trasa ta została zawieszona wiosną 2019 roku i od tej pory już nie wróciła. Warto też pamiętać, że także do Luton z Lublina lata Wizz Air, co oznacza konkurencję między obiema liniami, na której tylko skorzystać mogą pasażerowie.
Co wiemy o nowych trasach?


Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty z Lublina do Luton wystartują 27 marca i będą realizowane 5 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele).

Foto: Ryanair


Z kolei loty z Poznania do Palmy wystartują 30 marca. Połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu – w środy i soboty. Z systemu rezerwacyjnego wynika, że czas lotu to 2 godziny i 50 minut.

Foto: Ryanair
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »